Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Bogdan Kozłowski nowym szkoleniowcem juniorów młodszych!

Autor Maciek
Data utworzenia: 17 styczeń 2014, 19:17 Wszystkich komentarzy: 0


Bogdan Kozłowski nowym szkoleniowcem juniorów młodszych!
Poznaliśmy nowego szkoleniowca juniorów młodszych KS Chojnowianka. Został nim Bogdan Kozłowski, który może poszczycić się dość sporym doświadczeniem jako zawodnik. Nowy trener rozpoczął swoją przygodę z futbolem w wieku 14 lat, kiedy to został piłkarzem BKS`u Bolesławiec. W tym właśnie klubie zaczął również karierę jako senior grając w IV lidze.

W okresie studiów trener Bogdan Kozłowski był piłkarzem KS Chojnowianka, która w tamtym czasie rywalizowała w IV lidze. Obecny szkoleniowiec pracował z Janem Serkiesem, który wówczas był trenerem biało niebieskich. Pod koniec swojej przygody z chojnowskim klubem Bogdan Kozłowski został kapitanem naszego lokalnego zespołu.

Następnie kiedy to KS Chojnowianka spadła do klasy okręgowej nowy szkoleniowiec juniorów przeniósł się do Górnika Złotoryja by ponowie rywalizować w IV lidze. W 2007 roku przeszedł on do Sokoła Krzywa, gdzie początkowo wspierał zespół jako zawodnik potem zaś jako trener awansował do klasy A.

Mamy nadzieję, że wraz z przyjściem Bogdana Kozłowskiego do Chojnowianki sytuacja ligowa naszych juniorów młodszych poprawi się. Nowy szkoleniowiec uważa, że należy wprowadzić sporo zmian: "Przed nami sporo pracy, musimy poprawić atmosferę wśród piłkarzy. Mam nadzieję, że frekwencja na treningach będzie lepsza niż wcześniej. Jest wiele do zrobienia, bo przecież chojnowscy piłkarze zdobyli w ostatnim czasie zaledwie 7 punktów. Koniecznie musimy wzmocnić skład i poszukać nowych chętnych do gry piłkarzy" - podsumował Bogdan Kozłowski.

W przyszłym tygodniu na Orliku o godzinie 19:00 obędzie się pierwszy trening. Liczymy na poprawę sytuacji ligowej naszych piłkarzy i życzymy powodzenia!

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform