Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Zabawa opłatkowa w Piotrowicach - przeżyjmy to jeszcze raz!

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 styczeń 2014, 11:33 Wszystkich komentarzy: 0


Zabawa opłatkowa w Piotrowicach - przeżyjmy to jeszcze raz!

W minioną sobotę sala balowa w Piotrowicach zapełniła się po brzegi, a wszystko to za sprawą zabawy opłatkowej. Całość rozpoczęła się o godzinie 19:00 występem muzycznym dzieci. Tuż po nim uroczystego przywitania gości dokonał ks. Mirosław Makowski oraz wójt gminy Chojnów Mieczysław Kasprzak. Rozpoczęcie uwieńczyło wspólne odśpiewanie kolędy oraz życzenia towarzyszące dzieleniu się opłatkiem.

Tuż po oficjalnym rozpoczęciu goście zasiedli do stołów, aby posilić się przed całonocną zabawą. Chwilę później wszyscy bawili się na parkiecie w rytm muzyki granej przez „Laszkiewiczów”. Orkiestra wyjątkowo dopisała, goście nie mieli chwili wytchnienia. Za każdym razem parkiet wypełniał się po brzegi. „Laszkiewicze” gorąco zachęcali do dalszej zabawy przygrywając rytmiczne kawałki.

Podczas tegorocznej imprezy opłatkowej nie mogło zabraknąć konkursów. Już po upływie niespełna dwóch godzin zabawy na parkiecie pojawili się pierwsi ochotnicy do „Gry w chińczyka”. Nie był to jedyny konkurs, bo kilka godzin później najodważniejsi goście z wielkim trudem pokonywali salę w Piotrowicach skacząc na piłce. Tej ostatniej konkurencji towarzyszyły pewne utrudnienia, które sprawiły uczestnikom nie lada problem.

Na zabawie nie zabrakło niespodzianki ze strony kucharzy. O godzinie 22:00 na środku ciemnej sali przy sztucznych ogniach pojawiła się pieczona świnia.

Tegoroczny „Opłatek” zorganizowany został przez Radę Sołecką oraz Sołtysa Sołectwa Konradówka – Piotrowice. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania sponsorom tegorocznej zabawy: Bogdanowi Styrkowcowi, Zbigniewowi Borkowskiemu, Ryszardowi Tajchmanowi oraz firmie Euroclean.

Zapraszamy za rok!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform