Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Dzi-Wnu – teatr, taniec i śpiew od wnuków dla dziadków (foto+video)

Autor admin
Data utworzenia: 22 styczeń 2014, 10:52 Wszystkich komentarzy: 0


Dzi-Wnu – teatr, taniec i śpiew od wnuków dla dziadków (foto+video)

Dom Schrama takiej ilości osób dawno nie widział. Już od godziny 16 blisko 90 najmłodszych, artystycznie uzdolnionych chojnowian ciężko ćwiczyło podczas próby generalnej by wypaść jak najlepiej w przedstawieniu „Dzi-Wnu”, czyli Dziadkom – Wnuki. Już po raz ósmy przedszkolaki i uczniowie chojnowskich szkół wystąpili przed wzruszonymi Babciami i Dziadkami dziękując im za miłość jaką dostają każdego dnia, tony cennych rad i za to, że po prostu są przy nich w każdej chwili.

Występy rozpoczęły się nieco po godzinie 17. Sala bankietowa w Domu Schrama pękając w szwach podziwiała występy teatralne, taneczne i wokalne młodych chojnowian. Jako pierwsza zaprezentowała się najmłodsza grupa „Małych Pchełek” swoim występem wywołując grad braw u publiczności. W dalszej części zobaczyliśmy taneczne popisy Karambola w kilku grupach wiekowych oraz solowy popis taneczny chojnowianek – Gosi Łukaszczyk i Sandry Spirydowicz. Występy na parkiecie przeplatały prezentacje teatralne maluchów. Ostatnim punktem programu był występ podopiecznych Teresy Halikowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 4 zakończony obdarowywaniem Babć i Dziadków własnoręcznie wykonanymi kwiatkami.


Spotkanie Dzi-Wnu czyli Dziadkom Wnuki na stałe zagościło w programie imprez kulturalnych Chojnowa. Dzień Babci i Dziadka, tak ważny nie tylko dla maluchów, to jeden z najatrakcyjniejszych artystycznie dni w kalendarzu naszego miasta. Pełen wzruszeń, zaangażowania zarówno ze strony występujących jak i publiczności na długo pozostaje w pamięci. Babciom i Dziadkom, raz jeszcze, zdrowia, radości i szczęścia!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform