Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Pieski szukają nowego pana (Aktualizacja, 03.02.2014)

Autor Sławomir Tęcza UG Chojnów
Data utworzenia: 27 styczeń 2014, 13:01 Wszystkich komentarzy: 1


Pieski szukają nowego pana (Aktualizacja, 03.02.2014)

Poszukujemy nowego właściciela dla pieska (samiec) rasy najprawdopodobniej amstaf, sierść krótka miedziawo-ciemna. Pies jest łagodny i młody, niestety błąka się już od dłuższego czasu, ponieważ jest mocno wychudzony i nieco pokiereszowany.

W tej chwili przebywa pod opieką Pana z Jaroszówki (kolonia), u którego niestety nie może zostać na stałe, ponieważ Pan ma już 3 pieski i kilka kotów.

Drugi piesek został porzucony lub uciekł od swojego właściciela i błąka się w Niedźwiedzicach (w okolicach boiska sportowego, skrzyżowanie na Miłkowice). Wilczur (samiec), sierść długa siwawo-biała, zadbany i bardzo przyjazny. Piesek jest młody (do roku) więc możliwe, że w chwili nieuwagi uciekł swojemu właścicielowi.

Piesek doskonale nadaje się do pilnowania domu lub zakładu pracy, mimo młodego wieku jest już duży i budzi respekt.

Pracownicy z Urzędu Gminy Chojnów otrzymali kolejne zgłoszenie o zagubionym zwierzaku. Tym razem chodzi o suczkę rasy husky, sierść rudawo-biała, jest bardzo łagodna, przyzwyczajona do ludzi, lubi bawić się z dziećmi. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że komuś uciekła.
Aktualnie opiekuje się nią bardzo sympatyczna Pani, mieszkanka osiedla w Budziwojowie. Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji na temat pieska proszone są o kontakt.

Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji na temat piesków lub chcące podjąć się ich adopcji proszone są o kontakt telefoniczny 76 81 88 502 wew. 46 lub osobisty w siedzibie Urzędu Gminy Chojnów, ul. Fabryczna 1, 59-225 Chojnów.


Komentarze

To piękna Akita nie Husky mam nadzieję, że znajdzie odpowiedniego opiekuna
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.