Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Zebrania wiejskie w Gminie Chojnów – harmonogram na 2014 rok

Autor admin
Data utworzenia: 30 styczeń 2014, 09:03 Wszystkich komentarzy: 0


Zebrania wiejskie w Gminie Chojnów – harmonogram na 2014 rok

Poznaliśmy harmonogram zebrań wiejskich w naszej gminie na miesiące luty i marzec 2014 r. Spotkania te skierowane są do wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać o sprawach ważnych dla wsi. Będzie to również doskonała okazja by podsumować rok ubiegły i zaplanować działania na rozpoczęty kilkadziesiąt dni temu nowy rok. W dalszej części szczegółowy harmonogram zebrań wiejskich.




Luty

2.02.2014 (niedziela) – Okmiany, godz. 14.00, Świetlica Wiejska w Okmianach, opiekun - p. Grzegorz Styrkowiec

7.02.2014 (piątek) – Dobroszów, godz. 17.00, Świetlica Wiejska w Dobroszowie, opiekun - p. Ewa Krzyszczuk

8.02.2014 (sobota) – Krzywa, godz. 17.00, Świetlica Wiejska w Krzywej, opiekun - p. Krzysztof Muzyka

9.02.2014 (niedziela) – Witków, godz. 15.00, Punkt Biblioteczny w Witkowie, opiekun - p. Elżbieta Brylak

14.02.2014 (piątek) – Jerzmanowice, 17.00, Świetlica Wiejska w Jerzmanowicach, opiekun - p. Joanna Trojniarz

15.02.2014 (sobota) – Osetnica, 16.30, Świetlica Wiejska w Osetnicy, opiekun - p. Robert Brylak

16.02.2014 (niedziela) – Michów, godz. 16.00, Szatnia Sportowa na boisku w Michowie, opiekun - p. Małgorzata Semczuk

21.02.2014 (piątek) - Stary Łom, godz. 16.00, Szkoła Podstawowa w Starym Łomie, opiekun - p. Dorota Pietrusiak

22.02.2014 (sobota) – Budziwojów-Dzwonów, godz. 15.00, Szkoła Podstawowa w Budziwojowie, opiekun - p. Katarzyna Krent

23.02.2014 (niedziela) – Biskupin, godz. 14.00, Świetlica Wiejska w Biskupinie, opiekun - p. Janusz Cygan

28.02.2014 (piątek) - Konradówka, Piotrowice, godz.17.00, Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Piotrowicach, opiekun - p. Anna Kozak



Marzec

1.03.2014 (sobota) – Niedźwiedzice, godz. 18.00, Świetlica Wiejska w Niedźwiedzicach, opiekun - p. Jolanta Ostrowska

2.03.2014 (niedziela) - Pawlikowice, Gołocin, godz. 16.00, Świetlica Wiejska w Pawlikowicach, opiekun - p. Radosław Lipa

7.03.2014 (piątek) – Strupice, godz. 18.00, Świetlica Wiejska w Strupicach, opiekun - p. Barbara Krakowska

14.03.2014 (piątek) – Groble, godz. 18.00, Świetlica Wiejska w Groblach, opiekun - p. Alina Kwaśniak - Fryc

15.03.2014 (sobota) – Biała, godz, 15.00, Świetlica Wiejska w Białej, opiekun - p. Małgorzata Swedura

16.03.2014 (niedziela) – Czernikowice, godz. 19.00, Świetlica Wiejska w Czernikowicach, opiekun - p. Zofia Sochacka

21.03.2014 (piątek) - Kolonia Kołłątaja, godz. 17.00, Plac zabaw Kolonia Kołłątaja, opiekun - p. Jolanta Zgrzeblak

22.03.2014 (sobota) – Rokitki, godz. 14.00, Świetlica Wiejska w Rokitkach, opiekun - p. Marta Kucfir

22.03.2014 (sobota) – Zamienice, godz. 17.00, Świetlica Wiejska w Zamienicach, opiekun - p. Jadwiga Polowa

28.03.2014 (piątek) – Jaroszówka, godz. 17.00, Świetlica Wiejska w Jaroszówce, opiekun - p. Krystyna Galik

29.03.2014 (sobota) – Goliszów, godz. 17.00, Świetlica Wiejska w Goliszowie, opiekun - p. Jan Uchman

30.03.2014 (niedziela) – Gołaczów, godz. 14.00, Szatnia Sportowa w Gołaczowie, opiekun - p. Sławomir Tęcza




Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.