Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena

Krakowska, Stanisławska i Wrzesińska – babski kabaret specjalnie dla chojnowian

Autor admin
Data utworzenia: 06 luty 2014, 14:46 Wszystkich komentarzy: 13


Krakowska, Stanisławska i Wrzesińska – babski kabaret specjalnie dla chojnowian

Któż jak nie kobiety powodują u nas (mężczyzn) szybsze bicie serca, potrafią doprowadzić do szewskiej pasji, ale również jednym słowem czy gestem przynieść mnóstwo radości. Są biegłe w sztuce władania słowem, również tym pełnym żartów. A jak już spotkają się we trzy... Okazję by się przekonać, jak radzą sobie trzy prawdziwe, z krwi i kości, kobiety będziemy mieli 18 lutego br. w trakcie wieczoru charytatywnego. Przed publicznością wystąpią znane i lubiane aktorki – Emilia Krakowska, Lidia Stanisławska i Barbara Wrzesińska tworzące "babski" kabaret Old Spice Girls!

Wieczór charytatywny pełen dowcipu i humoru rozpocznie się o godz. 18.00 w Domu Schrama. Przed gośćmi wystąpi jedyny w swoim rodzaju kabaret – w bardzo kobiecej odsłonie. Takie nazwiska jak Emilia Krakowska, Lidia Stanisławska i Barbara Wrzesińska gwarantują ogromną porcję dobrej zabawy. W programie między innymi żarty, skecze, anegdoty i piosenki.

Organizatorem imprezy jest Dolnośląskie Stowarzyszenie „Niebieski Parasol”. Tam też, w sekretariacie, można zakupić zaproszenie na występ w cenie 35 zł, lub 5 zł taniej w przypadku zorganizowanych grup (min. 10 osób) – 30 zł od osoby. Rezerwacja pod numerem telefonu:76/81-88-256. W cenę wliczona jest kawa lub herbata, na miejscu będzie okazja do zakupu pysznego ciasta i napojów.

Zapraszamy!Komentarze

Trzy świetne aktorki, miło bedzie zobaczyć je na żywo.
zgłoś komentarz
ten kabaret to tragedia.może karkowska byla kiedys aktorka teraz tylko seriale.to samo praktycznie wrzesniewska a stanislawska zadna aktorka tylko jakies epizody.one nawet na srednie aktorki sie nie kwalifikuja.smieszne to tez raczej nie jest cos w rodzaju komuszka i pupilka komunistow smutnego kabaracierza pietrzaka.
zgłoś komentarz
no,cóż tu powiedzieć,pamiętam jak na początku lat 80 pani Barbara Wrzesińska była z kabaretem na występach w Chojnowie,z tego co pozostało mi w pamięci,ten występ kabaretu ,można najdelikatniej określić jako,,średni,,może po przeszło 30 latach ,występ tego kabaretu będzie lepszy ,ps.,benek,,z tego co mi wiadomo pan Pietrzak z kabaretu ,,Pod Egidą,,nigdy nie był komunistą a wprost przeciwnie ,walczył z ,,komuną,, bardzo mocno,,,serdecznie pozdrawiam
zgłoś komentarz
wiec prosze zweryfikuj swoja wiedze na teamt pieszczocha prlu.pozdrawiam
zgłoś komentarz
do,,benek,,proszę o przykłady
zgłoś komentarz
na widowni kabaretu pietrzaka chetnie bywali... gen. mieczysław moczar i jozef cyrankiewicz.czolowi politycy komunistycznego rezimu.dlaczego bywali u pietrzaka,w prl-u satyryk debiutował dzięki protekcji gen. moczara tuż przed marcem 1968 roku i na początku zajmował się umacnianiem socjalizmu.szydził z kosmopolitów i burzuazji.nawet w czasach swietności kabaretu "Pod Egidą" kpienie z przywar polski udowej umozliwiały mu kontakty z rezimowym establishmentem.pietrzak, jak wspomina doradca gierka paweł bożyk, skladal regularne wizyty sekretarzowi KC PZPR ds. propagandy jerzemu lukaszewiczowi.miały scisle określony cel – uzyskanie pozwolenia sekretarza na krytykę kogos z establishmentu, co miesiąc była to inna osobistość.kandydatów do prześmiewek kabaretowych proponował lukaszewicz
zgłoś komentarz
w latach 1948–1957 był kolejno sluchaczem korpusu kadetow im. gen. karola swierczewskiego oraz oficerskiej szkoly.studiował również na kursie wieczorowo-zaocznym na wydziale Socjologii Wyższej Szkoły Nauk Społecznych przy kc pzpr, którą ukonczyl w roku 1968.byl członkiem związku mlodzieży polskiej.a takze polskiej zjednoczonej partii robotniczej.ten opozycjonista walczacy z komuna byl rok czasu szefem redakcji estradowych tvp w rezmowiej telewizji :) innych internowano a on zosatl szefem szefem w tvp.komunistyczny paczek w masle.wetyl bezpieki.

zgłoś komentarz
c.d.w latach 70 wraz z Krystyną Jandą i Piotrem Fronczewskim ,byli inwigilowani i zastraszani przez SB ,za działalność przeciw PRL,następnie Jan Pietrzak napisał i wykonał protest song ,,żeby Polska była Polską,,był to nieoficjalny hymn ,,Solidarności,,w ,,Kabarecie pod Egidą,,razem z innymi znanymi artystami wykonywali utwory ,które miały na celu,podważanie ustroju komunistycznego ,który w tym czasie w Polsce istniał.
zgłoś komentarz
Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości,Jan Pietrzak był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany wieloma nagrodami i medalami za walkę o wolną Polskę min.,,Złotym Krzyżem Zasługi,,przyznany przez prezydenta RP,był wielokrotnie wyróżniany przez NSZZ,,Solidarność,,i inne organizacje społeczne,do tej pory Jan Pietrzak patrzy się władzy ,,na ręce,,i krytykuje różne ,złe posunięcia,która ta władza robi.Taki to jest ,,straszny komuch,,z pana Jana,jak coś pisać o kimś,to pisać o wszystkim ,a nie tylko o wybranych i niekiedy nieprawdziwych sprawach i sytuacjach.
zgłoś komentarz
hehe masz prawo do wlasnej wresji.powiem tobie tak z mojegom punktu widzenia malo wiesz.jego sb nigdy nie inwigilowalao.nie byl nigdy zatrzymany ani internowany.dostawal wizy do stanow kiedy chcial.tak to jest komuch.pietrzak to komuch taki sam jak inni.byl trepem.byl kc pzpr.zmp.studia konczyl przy kc pzpr.cieple posady z rezmiowych mediach to dostwal za bycie w opozycji :) moze dowiedz sie jak konczyli prawdziwi opozycjonisci z tamtych lat.wymienie dwa nazwiska.teraz wrogowie.macierewicz i niesiolowski.sprawdz ile razem lat spedzili w wiezieniach.dowiedz sie skad wzielo sie powiedzenie "pietrzak to swoj komuch" polecam artykul PISda:Klub Hipokrytow.pozdro kolo
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform