Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena

Udany występ skrzatów w chojnowskim Turnieju Ligi Halowej

Autor Maciek
Data utworzenia: 01 luty 2014, 20:22 Wszystkich komentarzy: 0


Udany występ skrzatów w chojnowskim Turnieju Ligi Halowej

Trybuny wypełnione po brzegi, grad goli i wiele pozytywnych emocji. Tak po krótce można podsumować turniej piłki nożnej zorganizowany przez KS Chojnowianka. Zawody rozpoczęły się o godzinie 10:00 w Hali Sportowej przy SP4. Turniej Ligi Halowej Skrzatów wzbudził wiele radości wśród zgromadzony dziś kibiców.

Już w meczu otwarcia na parkiecie pojawili się młodzi chojnowianie, którzy w cudownym wręcz stylu ograli MKS Miedź 3:0. Podopieczni Aleksandra Krakowskiego rozegrali bardzo dobry mecz, a i w przestrzeni całych zawodów wypadli również znakomicie. Dzisiejsze spotkania rozgrywano systemem każdy z każdym zatem wszyscy mieli jednakowe szanse na zwycięstwo. W drugiej próbie nasi młodzi zawodnicy zremisowali z bardzo dobrze dysponowanym tego dnia Konfeksem Legnica.

Kiedy to nasi piłkarze wyszli na parkiet po raz trzeci kibice liczyli na to, że uda się pokonać JTS Piast Jawor. Po trudnym spotkaniu biało niebiescy schodzili do szatni z uśmiechami na twarzach, gdyż zakończyli ten pojedynek zwycięstwem 2:1. W ostatniej próbie przyszło nam się zmierzyć z ekipą z Krzywej. W tym meczu bezproblemowo ograliśmy rywala 5:0.

Dzięki tak doskonałej grze podopiecznych Aleksandra Krakowskiego Chojnowianka Chojnów zajęła drugie miejsce ustępując jedynie Konfeksowi Legnica. Finalnie klasyfikacja turnieju wyglądała następująco:

1. Konfeks Legnica
2. Chojnowianka Chojnów
3. JTS Piast Jawor
4. MKS Miedź
5. UR Pal Sokół Krzywa

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform