Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena

Święto pizzy w Chojnowie - zapraszamy do zabawy! KONKURS

Autor admin
Data utworzenia: 04 luty 2014, 11:00 Wszystkich komentarzy: 0


Święto pizzy w Chojnowie - zapraszamy do zabawy! KONKURS

9 lutego 2014 r. pizzeria Piccolo Mondo wraz z Portalem CHOJNOW.PL zaprasza na drugą edycję chojnowskiego Święta Pizzy. Na wszystkich pizzożerców czekać będzie wiele wspaniałych atrakcji. Poza – oczywiście - pyszną, okrągłą, puszystą pizzą dla gości przygotowano liczne konkursy, zabawy i wiele włoskich smakołyków. Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Międzynarodowy Dzień Pizzy obchodzony jest rokrocznie 9 lutego. Wtedy to miłośnicy płaskiego, najczęściej okrągłego placka z mnóstwem dodatków zapominają o diecie serwując sobie ulubione pozycje z menu. Aż strach pomyśleć ile tego dnia serowych przysmaków opuszcza pizzerie. Codziennie bowiem sprzedawanych jest na świecie ok. 13 milionów pudełek pizzy!

Również chojnowska Pizzeria Piccolo Mondo zaprasza do wspólnego świętowania. Podobnie jak w zeszłym roku 9 lutego lokalem w Rynku zawładną dzieci, dzieciaczki i "podlotki”, na których czekać będzie wiele atrakcji takich jak malowanie twarzy, zabawy i konkursy, oczywiście z nagrodami! W trakcie pysznych zabaw wybierzemy osobę, której nadamy zaszczytny tytuł „Chojnowskiego pożeracza pizzy 2014 roku”! Początek zabaw o godzinie 15.00.

Gdy dzieci z pełnymi brzuszkami wrócą do domów dorośli zaczną zabawę, z pizzą w tle. O godzinie 18 na odrobinę starszych gości czekać będzie włoska muzyka na żywo, degustacja menu, konkursy i... wyjątkowa niespodzianka!

Dla tych, którzy tego dnia wolą pozostać w domu organizatorzy przygotowali małą zabawę. Kto pierwszy o północy zadzwoni i złoży zamówienie powyżej 30 zł otrzyma wyjątkowo smaczny włoski prezent!

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!


Pizzeria Piccolo Mondo
Chojnów, Rynek
tel. (76)819-74-17, tel. 515-122-617UWAGA! KONKURS!

Dodatkowo dla wszystkich miłośników pizzy wspólnie z Pizzerią Piccolo Mondo przygotowaliśmy konkurs.

Dla naszych Czytelników mamy dwa bony na pizzę. Jeden rozdamy wśród aktywnych użytkowników serwisu Facebook, drugi na łamach Portalu.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:

  • Co znajduje się w logo chojnowskiej Pizzerii Piccolo Mondo?

Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mail: konkursy@chojnow.pl, w tytule wpisując „Święto pizzy”, w treści zaś prawidłową odpowiedź, imię i nazwisko oraz kontaktowy numer telefonu. Na maile czekamy do piątku, do godz. 12.00. Kilka minut później ogłosimy zwycięzcę. Bon do wykorzystania oczywiście w niedzielę, 9 lutego 2014 r.


Aby wziąć udział w konkursie na Facebooku należy wykonać trzy proste zadania:

- polubić nasz fejsbukowy profil

- polubić fejsbukowy profil Pizzerii Piccolo Mondo

- udostępnić ten wpis na swojej tablicy

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform