Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Łukasz Niemczyk jako senior zdeklasował swojego rywala podczas I Grand Prix PZB

Autor Maciek
Data utworzenia: 19 luty 2014, 09:34 Wszystkich komentarzy: 2


Łukasz Niemczyk jako senior zdeklasował swojego rywala podczas I Grand Prix PZB

Dobre wieści napływają z obozu naszego Klubu Bokserskiego Champion Chojnów Powiat Legnicki. W ostatnich dniach Łukasz Niemczyk rywalizował po raz pierwszy z seniorami. Nasz reprezentant uczestniczył w I Grand Prix PZB, które odbywało się w dniach 13-16/02/2014. Ta impreza sportowa odbywała się w Nowej Dębie. Podopieczny Arkadiusza Lewandowskiego spisał się na miarę oczekiwań, walcząc bez kasku, zdeklasował swojego cztery lata starszego rywala. W chwili obecnej Łukasz ciężko trenuje do Mistrzostw Polski Seniorów.

Warto dodać, że przedwczoraj na obóz sportowy wyjechali Kamil Mroczkowski oraz Kacper Harkawy. Jest to zgrupowanie Kadry Polski. Nasi młodzi bokserzy dzięki swoim osiągnięciom zostali dostrzeżeni i wynagrodzeni przez Polski Związek Bokserski powołaniem do reprezentacji naszego kraju. Podopieczni Arkadiusza Lewandowskiego już niejednokrotnie pokazali na arenie krajowej jak i międzynarodowej swoje nietuzinkowe umiejętności.

Kamil przygotowuje się do zawodów, które odbędą się w Niemczech. Kacper wraz z innymi kadetami ciężko trenuje przed nadchodzącym sezonem. Ciekawostką jest fakt, iż na obozie sportowym pojawił się trener Kadry Polski Seniorów.


Ponadto trzech naszych młodzików: Alan Korput, Aleksander Gałaszkiewicz oraz Aleksander Kotowicz przebywa w Świdnicy na zgrupowaniu Kadry Dolnego Śląska. I tutaj ponownie należy Champion Chojnów, bo niewiele jest klubów bokserskich, które otrzymują tak liczne powołania. . Cieszy fakt, że dzięki tak dobrej dyspozycji sportowej młodzi chojnowianie mają sposobność korzystania z darmowych zajęć prowadzonych w ramach rozwoju polskiego boksu.

Pozostali zawodnicy Champion Chojnów Powiat Legnicki trenują codziennie na salce przy ul. Witosa.


Klub składa serdeczne podziękowania firmie Feerum za wszelką pomoc i wsparcie bez którego nie udałoby się realizować wszelkich założeń treningowych i osiągać znaczących sukcesów.Komentarze

Na tych chłopaków trzeba stawiać a nie tylko następne orliki budować Panie Janie.
zgłoś komentarz
Szacun.To chluba dla Chojnowa.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform