Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Z mężczyznami wielka bieda, lecz bez mężczyzn żyć się nie da – Babski Kabaret w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 20 luty 2014, 15:12 Wszystkich komentarzy: 0


Z mężczyznami wielka bieda, lecz bez mężczyzn żyć się nie da – Babski Kabaret w Chojnowie

Śmiech to zdrowie – co do tego naukowcy nie mają wątpliwości. Niebieski Parasol korzystając z tej prawidłowości zaprosił chojnowian do wspólnej zabawy organizując wieczór charytatywny. Recepta na wtorkowy i środowy wieczór zawierała jedną, jednak skuteczną pozycję - Babski Kabaret „Old Spice Girls”. Emilia Krakowska, Lidia Stanisławska, Barbara Wrzesińska rozbawiły chojnowian do łez. Cały dochód z imprezy trafił na działalność Stowarzyszenia Niebieski Parasol.

Co łączy Emilię Krakowską, Lidię Stanisławską i Barbarę Wrzesińską? Poza ogromnym poczuciem humoru, żartobliwe podejście do płci przeciwnej. - Przesłaniem jest byśmy w lepszym nastroju wyszły niż weszły – usłyszeliśmy ze sceny. I się zaczęło... Tony żartów, anegdot, wokalnych popisów, pastisze znanych utworów czyli blisko dwie godziny doskonałej zabawy. Publiczność w pełnym skupieniu obserwowała poczynania dam polskiej sceny co chwilę wybuchając śmiechem, nagradzając każdy występ gromkimi brawami. Nawet nieliczni wśród publiczności mężczyźni śmiali się z żartów, również tych o sobie. - Takiej wspaniałej publiczności tośmy nie miały w tym dziesięcioleciu – podsumował Babski Kabaret występ w Chojnowie. Po występie był czas na wspólne zdjęcia i autografy z uśmiechem rozdawane przez artystki.


Według wstępnych założeń „Old Spice Girls” miały zaprezentować się chojnowskiej publiczności tylko w środę, jednak ogromne zainteresowanie mieszkańców naszego miasta i okolic wymusiło na organizatorach zmianę planów. Dzięki dwudniowemu pobytowi w naszym mieście Emilia Krakowska, Lidia Stanisławska i Barbara Wrzesińska mogły odwiedzić pensjonariuszy Niebieskiego Parasola. W środowe południe spotkały się ze swoimi fanami. Rodzinna atmosfera panująca w ośrodku udzieliła się wszystkim – kilkadziesiąt minut pobytu to m.in. rozmowy o domu rodzinnym, wspominki, wspólne zdjęcia i mnóstwo uśmiechu. A jak wiadomo, śmiech to zdrowie. Pensjonariusze Niebieskiego Parasola byli zachwyceni wizytą doskonale im znanych artystek.

„Old Spice Girls” - przepis na dobry humor!
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform