Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Sprawcy wymuszenia rozbójniczego zatrzymani w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 21 luty 2014, 11:11 Wszystkich komentarzy: 5


Sprawcy wymuszenia rozbójniczego zatrzymani w Chojnowie

Dzięki sprawnej współpracy chojnowskich i legnickich policjantów udało się zatrzymać sprawców wymuszenia rozbójniczego. Funkcjonariusze złapali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy siłą i groźbami próbowali wymusić na mieszkańcu Chojnowa wydanie 4 tysięcy złotych.

Tuż po zatrzymaniu sprawców przestępstwa policjanci w mieszkaniu podejrzanych znaleźli niewielkie ilości narkotyków w postaci amfetaminy oraz papierosy, tytoń i alkohol bez polskich znaków akcyzy.

- Obaj mężczyźni osadzeni zostali w policyjnym areszcie. Są to mieszkańcy Chojnowa w wieku 23 i 25 lat. Byli wcześniej karani za różne przestępstwa. Grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat. Na wniosek Prokuratora Sąd zastosował wobec nich tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Tytoń i alkohol przekazany został do Urzędu Celnego, który prowadził będzie odrębne postępowanie – podsumował Sławomir Masojć.Komentarze

oby im sie udało tak samo złapać tych dwóch którzy wymusili na mnie groźbą oddanie telefonu w Legnicy...
zgłoś komentarz
Artykuł rodem z Archiwum X.. Napisane w ten sposób, aby ludzie się bali, że miastem trzęsie jakaś mafia, co najmniej. Gratuluję pomysłowości, no i Chojnowskiej policji wsparcia. Trzeba podnosić jakoś poziom skuteczności. Szkoda tylko, że nie tam gdzie trzeba.
zgłoś komentarz
Bardzo fajny artykuł, cieszę sie, że mogę przeczytać o tym co dobrego sie dzieje w Chojnowie, a także i o tym złym. Dobrze, ze złapali łobuzów i powinni jeszcze napisać, ze dostali po 10 lat za te rozboje, moze by to zapędy innych powstrzymało.
zgłoś komentarz
bardzo dobrze że w końcu złapali tego 25 letniego cwaniaka to już nie pierwszy jego rozbój mam nadzieje że teraz za wszystko odpowie .
zgłoś komentarz
Rozwialibyśmy wasze marzenia, ale zrobimy niespodziankę...
Wiecie tylko tyle, co na takich portalach się udostępnia. Średnio co trzeci artykuł jest przekoloryzowany, bądź tak jak ten - mija się daleko z prawdą. A jak macie zamiar nadal składać 'gratulacje' w komentarzach dla 'cwaniaczkow', to może cwaniaczki z własnych kont, a nie anonimowo.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform