Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Making-of z klipu do nowego singla looking4 (video)

Autor admin
Data utworzenia: 24 luty 2014, 13:00 Wszystkich komentarzy: 0


Making-of z klipu do nowego singla looking4 (video)

16 lutego na Starym Rynku w Poznaniu ekipa zespołu looking4 spędziła 13 godzin pracując nad kolejnym klipem. Tym razem na „warsztat” wzięty został kawałek „Doskonałego”. Chojnowianin Łukasz Sypień wraz z przyjaciółmi oraz gościem specjalnym, którym była Ewelina znana z kontrowersyjnego reality show zapraszają na making of przedstawiający proces tworzenia teledysku.

- Super atmosfera, dużo śmiechu, mnóstwo żartów – po powrocie do Chojnowa z Poznania powiedział nam Łukasz Sypień na temat pracy nad klipem do „Doskonałego”.

„Doskonałego” jest jednym z kawałków, które znajdą się na składance promującej Young Stars Festival. Poza looking4 na krążku usłyszeć będziemy mogli 17 artystów - Dawida Kwiatkowskiego, Julę, Martę Podulkę, Natalię Szroeder, South Blunt System, V-Unit, Kasię Gomołę, Lies, Tałi, Saszan, Artura Strączka, Monikę Kazyaka, Olę, Honę, Patryka Kumóra, Filipa Mettler.

Teledysk do utworu „Doskonałego” udostępnimy oczywiście na portalu chojnow.pl, póki co zapraszamy Państwa do obejrzenia video prezentujące momenty z powstawania klipu.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform