Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

„Spełnij marzenie – zostań bramkarzem” – projekt realizowany przez KS Chojnowianka

Autor KS Chojnowianka
Data utworzenia: 26 luty 2014, 08:40


„Spełnij marzenie – zostań bramkarzem” – projekt realizowany przez KS Chojnowianka

Klub Sportowy „Chojnowianka” Chojnów zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w projekcie pod nazwą „Spełnij marzenie – zostań bramkarzem”. Projekt ten powstał z myślą o bramkarzach piłki nożnej dla których gra na tej pozycji jest spełnieniem marzeń.

Celem szkółki bramkarskiej jest pomoc w rozwoju na pozycji nr 1 w drużynie. Zajęcia mają za zadanie wskazać właściwą drogę, właściwy kierunek rozwoju i sprawić by wiele godzin pobytu na boisku zaowocowało wspięciem się na szczyt własnych możliwości.

Organizatorem projektu jest Klub Sportowy „Chojnowianka” Chojnów, jednak by uczestniczyć w zajęciach Szkółki nie trzeba być zawodnikiem naszego Klubu. Projekt jest kierowany do wszystkich bramkarzy, którym w swoich macierzystych klubach nie stworzonych możliwości profesjonalnego szkolenia.

Wszyscy wiemy, że na regularnych treningach całej drużyny żaden trener nie jest w stanie poświęcić bramkarzowi wystarczającej uwagi tak by nie wiązało się to ze stratą dla pozostałych zawodników drużyny. Zadaniem Szkółki jest wsparcie trenerów w szkoleniu bramkarzy.

Do projektu zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Szkolenie obejmie bramkarzy i bramkarki we wszystkich kategoriach wiekowych z seniorem włącznie tj. od 7 roku wzwyż. Podstawą pracy z bramkarzami będzie trening stworzony tak, by w jak największym stopniu odzwierciedlał warunki meczowe. Poszczególne ćwiczenia będą konstruowane tak, by zwiększały powtarzalność konkretnych sytuacji boiskowych.

W związku z powyższym będziemy kłaść szczególny nacisk na to, by bramkarze ćwicząc nieustannie poszukiwali jak najlepszych sposobów rozwiązania konkretnych zadań. Kolejną bardzo istotną cechą, jaką chcielibyśmy ukształtować u bramkarzy jest zdolność komunikowania się, jako połączenie psychologii, inteligencji oraz rozumienia gry.

Dzięki uczestnictwu w projekcie bramkarze i bramkarki będą mieć możliwość rozwoju w środowisku, gdzie nauczą się i zrozumieją jak odpowiadać na sytuacje boiskowe z którymi muszą się mierzyć podczas każdego meczu. Poznają również jaką rolę pełnią w drużynie i co dzięki swojemu własnemu rozwojowi mogą do niej wnieść.

W praktyce oznacza to, że zajęcia w Szkółce bramkarskiej obejmą trening zawierający naukę i doskonalenie techniki gry na pozycji bramkarza, trening uwzględniający podejmowanie decyzji oraz trening drużynowy, który zawierać będzie wszystkie elementy meczowe.

Zajęcia Szkółki bramkarskiej będą odbywać się na obiekcie Klubu Sportowego „Chojnowianka” w Chojnowie dwa razy w tygodniu. Konkretne terminy będziemy starali się dopasowywać do potrzeb i możliwości trenujących bramkarzy.

Początek zajęć planowany jest na marzec. Zajęcia Szkółki dla zawodników Klubu Sportowego „Chojnowianka” Chojnów odbywać się będą nieodpłatnie. Projekt Szkółka bramkarska „Spełnij marzenie – zostań bramkarzem” skierowany jest do szerszej grupy odbiorców.

Jesteś zainteresowany – zadzwoń pod podany niżej numer telefonu, a ustalimy warunki naszej wspólnej współpracy.

Kontakt telefoniczny: Janiak Dariusz 696-433-847Sklep Bigform