Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Akradiusz Paluch niemalże pewnym trenerem Chojnowianki.

Autor Maciek
Data utworzenia: 25 luty 2014, 11:26 Wszystkich komentarzy: 1


Akradiusz Paluch niemalże pewnym trenerem  Chojnowianki.

Po rezygnacji Rafała Kryszczuka dotychczasowego szkoleniowca drużyny biało niebieskich, który wprowadził wiele pozytywnych zmian, klub prowadzi rozmowy z kolejnymi kandydatami na to stanowisko. W chwili obecnej trwają rozmowy z najpewniejszym kandydatem na trenera pierwszej drużyny KS Chojnowianka – Arkadiuszem Paluchem. Jest to były szkoleniowiec Górnika Złotoryja z którym wywalczył awans do klasy okręgowej. Wybór tego kandydata nie jest jednogłośnym wyborem Zarządu Klubu.

- Jesteśmy umówieni na spotkanie z panem Arkadiuszem Paluchem w najbliższą środę podczas treningu pierwszej drużyny. Na tym też spotkaniu zadecydujemy o jego zatrudnieniu – powiedział Krzysztof Rudziak – wiceprezes Zarządu. –Arkadiusz Paluch jest pewnym kandydatem do objęcia posady po trenerze Kryszczuku, który na środowym treningu prawdopodobnie przekaże drużynę nowemu szkoleniowcowi.

Mamy nadzieję, że wybór nowego szkoleniowca nastąpi jak najszybciej, gdyż okres przygotowawczy pomału dobiega końca, a drużyna musi być gotowa w 100% do rundy wiosennej.


Komentarze

Słuszna decyzja bardzo trener.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.