Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Brązowy medal Kamila Mroczkowskiego w tegorocznej edycji Brandenburgia Cup (foto)

Autor Maciek
Data utworzenia: 04 marzec 2014, 11:11 Wszystkich komentarzy: 0


Brązowy medal Kamila Mroczkowskiego w tegorocznej edycji Brandenburgia Cup (foto)

Kamil Mroczkowski zaprezentował się w Niemczech znakomicie zdobywając brązowy medal. W pierwszym swoim starciu bezapelacyjnie pokonał on Łotysza Sarna Davydasa, który ma już na swoim koncie tytuł Mistrza Europy juniorów. – Kamil boksował bardzo dobrze, wykonał całe założenia treningowe w 100%. W tym pojedynku mogliśmy oglądać to co w tej dyscyplinie sportowej jest najcenniejsze czyli spokój i opanowanie podczas starcia – podsumował trener Lewandowski.

W kolejnym starciu Kamil wyszedł do ringu naprzeciw boksera gospodarzy turnieju – Petra Kadira. Niestety nasz młody sportowiec musiał uznać wyższość swojego rywala, który jednogłośnie zwyciężył na punkty. Warto przypomnieć, że w kategorii 91+ wystartowało 12 zawodników. Brandenburgia Cup 2014 był jednym z najlepiej obsadzonych turniejów w ostatnim czasie.

W chwili obecnej Kamil przygotowuje się do Mistrzostw Świata, które już niebawem. – Nie mamy wyjścia trenujemy rano i wieczorem, Kamilowi brakuje jeszcze trochę kondycji, musimy popracować nad kondycją i wytrzymałością, która będzie kluczowym elementem podczas kolejnych walk – powiedział Arkadiusz Lewandowski.

Klub składa serdeczne podziękowania firmie Feerum za wszelką pomoc bez której nie udałoby się realizować planów związanych z wszelkimi zawodami.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!



Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform