Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Chojnowska rapowa kooperacja „Tytuł jest zbędny”

Autor admin
Data utworzenia: 04 marzec 2014, 11:40 Wszystkich komentarzy: 1


Chojnowska rapowa kooperacja „Tytuł jest zbędny”

Rapowa scena w Chojnowie prężnie się rozwija. Nie brakuje młodych, zdolnych „kotów”, jednak ton wyznaczają ci, którzy rap tworzą nie od dziś. Skowron? Grzybson? Okolica? Znamy doskonale. Perła, HNS, TRL? Jeśli nie wiesz o kim mowa, a słuchasz rapu, powinieneś nadrobić zaległości. Co przebije nowy kawałek Skowrona, Okolicy czy Perły? Wspólny kawałek najlepszych graczy na chojnowskiej rap scenie!

Rafał Babiarz znany dotychczas jako Grzybson wydał kolejną solową produkcję zatytułowaną po prostu „Rafał Babiarz EP”. 11 tracków, w tym jeden szczególny. „Tytuł jest zbędny”, bo o nim mowa, to kooperacja 6 raperów płynących po bicie Tyrana. 9,5 minuty dobrego, chojnowskiego rapu, 9 zwrotek, 6 różnych refrenów, za mikrofonami poza autorem płyty Okolica, Perła, HNS, Skowron, TRL.

- Pierwsza ze zwrotek została nagrana w grudniu 2013 r. - informuje Rafał Babiarz dodając - Na tracku miały być jeszcze 3 osoby, ale nie będę czekał w nieskończoność... Musiałem to skończyć żeby ruszyć dalej. Nagramy coś innym razem.

Póki co zachęcamy do sprawdzenia wspólnego numeru chojnowskich raperów, a już niebawem zamieścimy większe info o nowej, mającej ukazać się na fizycznym nośniku, w stylowym digipacku materiale.

Komentarze

Szacun chłopaki, świetne zwrotki. Perła na propsie, wyjątkowy styl
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform