Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Doskonałe drugie miejsce młodzików w Złotoryi.

Autor Dariusz Janiak
Data utworzenia: 04 marzec 2014, 17:53 Wszystkich komentarzy: 1


Doskonałe drugie miejsce młodzików w Złotoryi.

W dniu 1 marca 2014r. w Złotoryi odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Złotoryja zorganizowany przez Złotoryjski Klub Sportowy "Górnik". W rozegranych w ramach Turnieju zawodach rocznika 2001 i młodsi wzięła udział również nasza drużyna Młodzików. Zajęliśmy wysokie drugie miejsce, przegrywając tylko w finale po serii rzutów karnych z drużyną gospodarzy turnieju.

Nasz Klub reprezentowali: Michał Janusz, Kamil Krynicki, Paweł Zazulczak, Jakub Wengrzyn, Maciej Wengrzyn, Maciej Lenart, Sebastian Narożny, Sebastian Czarachowicz, Wojciech Chmielowski, Nikolas Mikołajski oraz Mateusz Baryło pod opieką trenera Dariusza Janiaka.


Najlepszym zawodnikiem turnieju oraz królem strzelców został nasz zawodnik: Kacper Laskowski.

Podkreślić należy, że na wyróżnienie zasłużyła cała drużyna Młodzików za zaangażowanie i godne reprezentowanie barw klubowych. Nasi zawodnicy pokazali wielką klasę nie tylko pod względem sportowym, ale również zachowania i organizacji drużyny podczas trwania całych zawodów.

Widać było, że udział w turnieju sprawiał im dużo radości, a osiągane wyniki sporą satysfakcję.


Wystąpiliśmy w grupie B razem z drużynami "Prochowiczanki" Prochowice,"Górnika" I Złotoryja i GKS Raciborowice. W rozgrywkach grupowych nasza drużyna wygrała wszystkie mecze następującymi wynikami odpowiednio: 3:1 z "Prochowiczanką", 3:0 z "Górnikiem" oraz 4:1 z Raciborowicami.

W meczu półfinałowym zagraliśmy z drużyną "Błękitnych" Kościelec kończąc mecz najwyższym wynikiem w turnieju wygrywając 8:1. Przy tym meczu należy podkreślić świetną grę naszych bramkarzy, a w szczególności jedną z interwencji Michała Janusza (obrona rzutu karnego) która wzbudziła ogromny aplauz widowni.


W meczu finałowym zmierzyliśmy się z drugą drużyną wystawioną przez Z.K.S."Górnik" Złotoryja. W regulaminowym czasie padł wynik 0:0. Po serii rzutów karnych ulegliśmy gospodarzom 3:1.

Bramki w całym turnieju dla naszej drużyny strzelali: Kacper Laskowski,Sebastian Narożny, Sebastian Czarachowicz, Paweł Zazulczak i Nikolas Mikołajski.
Komentarze

,,Doskonałe"drugie miejsce,to prawda,gratulacje dla młodzików ale kto ich trenował przed,ani słowa?/nieładnie/
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform