Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Cykl artykułów o tematyce prawnej „§ Masz Prawo”, w co drugą środę!

Autor admin
Data utworzenia: 05 marzec 2014, 14:48 Wszystkich komentarzy: 0


Cykl artykułów o tematyce prawnej „§ Masz Prawo”, w co drugą środę!

Portal chojnow.pl i Dolnośląskie Centrum Prawne zapraszają na cykl artykułów o tematyce prawnej. Już w najbliższą środę pojawi się pierwszy tekst. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury!

Dolnośląskie Centrum Prawne, z siedzibą w Bolesławcu, pragnie podzielić się z Państwem cenną wiedzą i doświadczeniem. Na łamach portalu poruszane będą zagadnienia: stosunków gospodarczych, likwidacji szkód osobowych, likwidacji szkód majątkowych oraz windykacji wierzytelności. Pojawią się sprawy rodzinne, spadkowe, ubezpieczeniowe – informacje, które każdemu (prędzej czy później) mogą się okazać potrzebne.

Wszyscy wiemy, że prawo bywa zawiłe, sformułowania niejasne, przepisy trudne w interpretacji, a nie każdego stać na wynajęcie własnego prawnika… Dlatego DCP chce „rzucić światło” na najważniejsze zagadnienia, przedstawić Państwu pomocne wiadomości, zaproponować korzystne rozwiązania.

Właściciel DCP, Pan Marcin Zatwarnicki, kieruje się w życiu zasadą: szanuj drugiego człowieka i samego siebie. Przyznaje, że „szacunek dla drugiego człowieka oznacza wspieranie go posiadaną wiedzą i doświadczeniem w dążeniu do realizacji jego celów i ochronie jego interesów”. Stąd pomysł na cykl artykułów edukacyjnych w ramach programu „§Masz Prawo”. Więcej o samym programie pod adresem: http://dcprawne.pl/?page_id=763.Zachęcamy mieszkańców miasta i gminy Chojnów do śledzenia cyklu „§Masz Prawo”, zdobywania świadomości odnośnie kwestii prawnych.

UWAGA! Będzie możliwość zadawania pytań ekspertowi.


Co druga środa na portalu z Dolnośląskim Centrum Prawnym.

http://dcprawne.pl/?page_id=469


ZAPRASZAMY!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform