Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Szkoły ponadgimnazjalne z okolic prezentowały się na I Targach Edukacyjnych (video)

Autor admin
Data utworzenia: 06 marzec 2014, 11:50 Wszystkich komentarzy: 0


Szkoły ponadgimnazjalne z okolic prezentowały się na I Targach Edukacyjnych (video)

24 szkoły ponadgimnazjalne z Chojnowa, Legnicy, Bolesławca, Chocianowa czy Złotoryi zaprezentowało swoją ofertę edukacyjną w trakcie pierwszych chojnowskich targów edukacyjnych, które odbyły się w środę, 5 marca 2014 r. w auli Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. Dzięki wyczerpującym prezentacjom przedstawicieli przybyłych szkół, uczniowie gimnazjów będą mieli ułatwiony wybór przyszłej drogi kształcenia.

Z bogatą ofertą edukacyjną zaprezentował się Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie. Licznie przybyli uczniowie szkoły reprezentujący poszczególne profile kształcenia wręczali zainteresowanym ulotki, materiały promocyjne oraz opowiadali jak wygląda nauka w ich szkole. Sporym zainteresowaniem wśród odwiedzającej targi młodzieży cieszył się nowy kierunek, który prawdopodobnie zostanie otwarty od nowego roku szkolnego – Technik Organizacji Reklamy. Niemałą atrakcją były również prezentacje uczennic PZS, które na miejscu przygotowywały bezalkoholowe drinki i częstowały wypiekami.


- Targi edukacyjne są bardzo przydatne. Cieszę się, że moja szkoła postanowiła je zorganizować. Dzięki nim nieco rozjaśniła mi się sytuacja bo do niedawna kompletnie nie wiedziałam co wybrać. Aktualnie mój wybór ograniczam do II liceum w Legnicy i liceum w Chojnowie – powiedziała nam jedna z uczennic Gimnazjum nr 2 w Chojnowie.


Oferty szkół, które prezentowały się na I Targach Edukacyjnych w Chojnowie była bardzo zróżnicowana. Na tle licznych liceów i popularnych kierunków w szkołach technicznych wyróżniał się kierunek Technik Ortopeda. Na tym jak i na innych stoiskach uczniowie gimnazjów mogli otrzymać pomocne materiały, szczegółowe informacje na temat profilu kształcenia oraz zapoznać się z osiągnięciami uczniów.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform