Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Łukasz Sypień z zespołem w "The Voice of Poland"

Autor admin
Data utworzenia: 09 marzec 2014, 14:59 Wszystkich komentarzy: 1


Łukasz Sypień z zespołem w "The Voice of Poland"

Blisko dwa lata temu chojnowianin Łukasz Sypień będąc członkiem zespołu Kamila Bednarka zwyciężył drugą edycję programu „Bitwa na głosy”. Dziś, jak doskonale wiemy, wspólnie z trójką równie utalentowanych przyjaciół tworzy zespół looking4. Wczoraj w telewizyjnej „Dwójce” ku zaskoczeniu wielu widzów mogliśmy zobaczyć go w innym muzycznym talent-show „The Voice of Poland”.

- Oto bezpośrednia relacja na żywo z castingu do polskiej wersji One Direction – zaczął prezentację looking4 prowadzący Tomasz Kammel. W tym momencie na ekranach zobaczyliśmy Dawida, Sylwestra, Piotrka i Łukasza. Po usłyszeniu kilku słów o zespole dowiedzieliśmy się, że w sobotnim odcinku niestety nie usłyszymy chojnowianina.

- Na co dzień występujemy we czterech, ale do tego programu zdecydowaliśmy się wystawić dwójkę, czyli mnie i Sylwka – mówił Dawid. - Stwierdziliśmy, że damy im szansę aby wystąpili. Tak bardzo prosili, mówimy – no dobra – Sylwek, Dawid, zgadzamy się – humorystycznie skomentował wybór zespołu Łukasz.


Sylwester i Dawid przed czwórką jurorów programu „The Voice of Poland” zaśpiewali utwór „More than Words” z repertuaru Extreme. I dali radę. Jako pierwszy odwrócił się Marek Piekarczyk, chwilę później Justyna Steczkowska.

- Bardzo doceniam to jak ludzie razem śpiewają, bo to trzeba się dogadać nie tylko muzycznie, ale również emocjonalnie, po ludzku – komentowała występ połowy looking4 Justyna Steczkowska. Było również nieco krytyki – Było tam nieczysto, ale na co dzień na pewno tak nie fałszujecie.


Po wspólnym występie Dawida, Sylwestra, Justyny Steczkowskiej i Marysi Sadowskiej przyszła pora na decyzję. Krótka narada i wybór padł na damskiego trenera. - Fajni, tacy różni. Jeden bardzo do przodu – Dawid, showman, drugi bardzo wycofany, uzupełniają się – po wyborze oceniła trenerka drużyny, w której usłyszymy looking4.


Po powrocie do Tomasza Kammela usłyszeliśmy jeszcze jedno wykonanie, już w pełnym składzie.

Trzymamy kciuki za looking4 i Łukasza, już niebawem zobaczymy cały zespół na scenie programu!
Komentarze

Teledysk Łukasza i zespołu można również często usłyszeć w muzycznej stacji 4FUN TV.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform