Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Rap Melanż "PiątVka" już niebawem. Znamy szczegóły imprezy!

Autor admin
Data utworzenia: 14 marzec 2014, 11:06 Wszystkich komentarzy: 0


Rap Melanż "PiątVka" już niebawem. Znamy szczegóły imprezy!

Poznaliśmy wszystkich artystów, którzy w tym roku wystąpią w trakcie największej hip-hopowej imprezy w Chojnowie – Rap Melanżu. Poza gwiazdą wieczoru, legendarną Molestą, na scenie w parku przy Niebieskim Parasolu zobaczymy wielu młodych jak i doświadczonych raperów. Zapraszamy do zapoznania się z planem imprezy.

Start „PiątVki”, czyli piątej edycji Rap Melanżu zaplanowano na 10 maja. W sobotę, od godziny 17.00 imprezę rozkręcać będzie DJ KUART. Pierwsze występy rozpoczną się godzinę później, około 18. Wtedy też na scenie zobaczymy i usłyszymy pierwszych artystów. Ich lista wygląda imponująco.

Po sąsiedzku, z Lubina, do Chojnowa przyjedzie Zdolnyśląsk reprezentant – SWRN. MC znany chociażby z kolaboracji z Szadem z Trzeciego Wymiaru – dajemy sobie rękę uciąć – rozrusza miejscową publiczność. Świadkami zawładnięcia sceną przez tego artystę byli chociażby widzowie w Złotoryi w trakcie koncertu Pokahontaz, gdzie mieszkaniec Lubina supportował gwiazdę wieczoru. Na samą myśl o jego występie wyrzucamy ręce w górę!

W sobotni wieczór nie zabraknie również raperów z Chojnowa. Bestselerowy Kontrakt/Epinefryna to artyści znani z poprzednich edycji Rap Melanżu, trzęsący chojnowską rap sceną. Podobnie Rafał Babiarz do niedawna tworzący jako Grzybson. O jego ostatniej EP pisaliśmy niedawno na łamach CHOJNOW.PL. Pamiętacie kooperację chojnowskiej rap sceny? To był jego pomysł. Na dokładkę otrzymamy występ Rymolwerowców, zdolnych braci z Chojnowa.

Pozostali raperzy, którzy wejdą w skład „piątVki” to Hary Piotrek & Gietka. Nie będzie to ich debiut na chojnowskiej scenie – zagrają po raz drugi na Rap Malenżowych deskach. Warto czekać.

Jednak gwiazdą, jak wszyscy doskonale wiemy, będzie ikona rapu w Polsce, autorzy klasycznego „Skandalu”, mistrzowie słowa – Molesta Ewenement. Pelson, Vienio, Włodi wspierani przez DJ B pokażą chojnowianom czym jest prawdziwy rap.

Nie możecie się doczekać? My też. Zostały już tylko, albo i aż, dwa miesiące. Jednak bilety będziemy mogli zakupić pod koniec marca i bez obaw o miejsce czekać odliczając dni do „PiątVki”. Od 24 marca wejściówki na piątą odsłonę Rap Malenżu zakupimy w:

- sklepie Rap Shop Bronx
- restauracji Pod Jeleniem
- pisząc na adres rapmelanz@gmail.com

Ceny? Jeśli zakupisz bilet od razu, zapłacisz 25 zł, w drugiej puli bilety kosztować będą 30 zł, tuż przed imprezą 35 polskich złotówek.

Do zobaczenia pod Rap Melanżową sceną, elo!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform