Query error chojnow.pl - Juniorzy młodsi zmierzyli się z seniorami Mewy Goliszów

Juniorzy młodsi zmierzyli się z seniorami Mewy Goliszów

Data utworzenia: 17 marzec 2014, 09:06 Wszystkich komentarzy: 0

W miniony weekend dalsze mecze sparingowe rozgrywała drużyna Bogdana Kozłowskiego – juniorzy młodsi KS Chojnowianka. Rywalem w tym spotkaniu byli seniorzy Mewy Goliszów. Mecz odbył się na bocznej płycie boiska. Rozgrywka ta była nie lada wyzwaniem dla naszych piłkarzy, gdyż grać przeciwko starszym zawodnikom nie jest łatwo.

Spotkanie zaczęło się bardzo wyrównanie, obie ekipy stwarzały sytuacje podbramkowe. Sporo gry toczyło się w środku pola. Ku zaskoczeniu wszystkich na prowadzenie 1:0 jako pierwsi wyszli chojnowscy juniorzy. Strzałem w samo okienko bramki popisał się Wojciech Kondziołka. Z prowadzenia w meczu biało niebiescy nie cieszyli się długo bowiem już 10 minut później po rzucie rożnym Mewa wyrównała.

Wydawałoby się, że wynik pierwszej połowy został już ustalony. Niestety tuż przez upływem 45 minut gry ekipa z Goliszowa wyprowadziła kontrę. Paweł Sokołowski nie miał szans w sytuacji sam na sam. Nasz goalkeepeer zdążył jedynie trącić futbolówkę, która i tak wpadła do siatki. Chojnowianie mogli jeszcze wyrównać, jednak dogodną sytuację zmarnował Kamil Balicki. Do przerwy przegrywaliśmy 2:1.

Druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla biało niebieskich. Po rzucie wolnym, piłka rykoszetem wpadła do bramki strzeżonej przez Pawła Sokołowskiego. Na tablicy wyników było 3:1. Na tym emocje nie zakończyły się w tym meczu. Kilka minut później nadzieje naszych juniorów rozbudził Mateusz Mastalerz, który strzałem w „długi” słupek umieścił futbolówkę w siatce.

Chojnowscy piłkarze może zbyt pewni siebie ruszyli do dalszych akcji w napadzie. Niestety taka gra nie opłaciła się. Bardziej doświadczona drużyna Mewy Goliszów wykorzystała wszystkie błędy w obronie i zaaplikowała naszym jeszcze dwie bramki. Na boisku pojawił się młody bramkarz Mateusz Kołodziejski, który pokazał się z dobrej strony.