Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Znakomita gra Czarnych Rokitki nie dała zwycięstwa

Autor Maciek
Data utworzenia: 17 marzec 2014, 10:56 Wszystkich komentarzy: 0


Znakomita gra Czarnych Rokitki nie dała zwycięstwa

Słabą inaugurację rundy wiosennej zaliczyła ekipa Czarnych Rokitki. W pierwszym spotkaniu przed własna publicznością ekipa z naszej gminy podejmowała KS Legnickie Pole. Nasi zawodnicy mieli okazję do rewanżu za pierwsze spotkanie w którym ulegli rywalom 2:0. Niestety gra nie układała się po myśli podopiecznych Mirosława Zielenia.

Od pierwszego do ostatniego gwizdka arbitra Czarni prowadzili grę na boisku. Rywale w zasadzie nie mieli nic do powiedzenia. Rokitki stwarzały liczne sytuacje podbramkowe, widać było zaangażowanie wśród zawodników i chęć zwycięstwa. Niestety piłka nożna rządzi się swoimi prawami, nie wygrywa lepszy tylko ten, kto strzeli więcej goli. Na nieszczęście ekipy z naszej gminy po rzucie rożnym Terpiłowski strzałem głową pokonał Żymańczyka. Do przerwy było 0:1.

Obraz gry w drugiej odsłonie meczu nie zmienił się. Liczne akcje w środku pola oraz strzały napastników z Rokitek nie przynosiły rezultatu. Piłkarze marnowali stuprocentowe sytuacje. Po ostatnim gwizdku nawet rywale ocenili, że gospodarze byli drużyną o klasę lepszą.

- KS Legnickie Pole oddało w przekroju całego meczu dwa strzały, jeden w pierwszej i jeden w drugiej połowie. Trzeba przyznać, że bramkarz gości był w znakomitej dyspozycji, gdyż wychwytywał wszystkie piłki. Na boisku była walka, zawodnicy dali z siebie wszystko, zabrakło jedynie szczęścia. Mieliśmy niesamowitą przewagę, dawno nie widziałem tak jednostronnego spotkania, a mimo to ulegliśmy rywalowi – podsumował Bogdan Styrkowiec.

W poprzedniej rundzie, pomimo dobrej gry, Czarni przegrywali spotkania, w których mogli wywalczyć cenne punkty. Wszyscy kibice liczyli, że na wiosnę będzie inaczej. W chwili obecnej Rokitki zajmują przedostatnią pozycję w tabeli z dorobkiem 14 punktów. Strata do bezpiecznej lokaty wynosi zaledwie 2 punkty. Liczymy, że w kolejnych spotkaniach Czarni pozbierają się po porażce i w końcu wywalcza komplet punktów.

Skład Czarni Rokitki: Żymańczyk, Pater, Płachta, Pachura D., Białek, Pachura K, Wrotny, Szydełko, Grudziński, Gołębiewski, Gut. Na boisku pojawił się także Marcin Gromala, który zastąpił Pachurę.fot. W. Obremski (lca.pl)Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform