Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

„Piknik rodzinny” w Niedźwiedzicach

Autor Monika Ferenc
Data utworzenia: 26 wrzesień 2011, 10:01 Wszystkich komentarzy: 0


„Piknik rodzinny” w Niedźwiedzicach24 września we wsi Niedźwiedzice na boisku przy Szkole Podstawowej odbył się kolejny „Piknik Rodzinny”. W tym roku hasłem było: „Żyjmy w przyjaźni, zdrowo i bezpiecznie”. Dzięki ciepłej i słonecznej pogodzie frekwencja była bardzo dobra, a na przybyłych czekały liczne atrakcje. Do najciekawszych należały:

Pokaz sprzętu policyjnego:


Pokaz tresury psów, podczas, którego psy oraz ich właściciele zaprezentowali umiejętności swoich czworonożnych przyjaciół. Ćwiczenia z pozorantem pokazały również, jak szkolne są psy, tak żeby skutecznie bronić swojego właściciela w razie napadu, czy kradzieży. Pokaz ten miał również na celu pokazać dzieciom, jak zachować się w razie ataku agresywnego zwierzęciaStraż Pożarna i ratownicy medyczni pokazali akcję ratowania rannych z rozbitego samochodu:Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych, jak np. dmuchana żyrafa i zamek:
To tylko nieliczne z wielu atrakcji Rodzinnego Pikniku w Niedźwiedziach. Tegoroczna odsłona tej cyklicznej imprezy miała za zadanie pokazać dzieciom, jak zachować się w sytuacjach kryzysowych, jak wezwać pomoc, w jaki sposób udzielana jest pierwsza pomoc. A kawiarenka „Pod Chmurką” serwowała słodkie poczęstunki i napoje. Rodzinny Piknik w Niedźwiedzicach łączył więc przyjemne z pożytecznym.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.