Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Mroczkowski sparował z Mariuszem Wachem w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata (foto)

Autor Maciek
Data utworzenia: 27 marzec 2014, 12:51 Wszystkich komentarzy: 1


Mroczkowski sparował z Mariuszem Wachem w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata (foto)

Wczoraj w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych, które odbędą się w bułgarskiej Sofii, Kamil Mroczkowski odbył sparing z Mariuszem Wachem pretendentem tronu wszechwag (27-1-15KO). Było to ogromne wydarzenie w życiu Kamila, które coraz bardziej przybliża reprezentanta Champion Chojnów Powiat Legnicki do zbliżających się zawodów. Warto przypomnieć, że młody Mroczkowski ma dopiero 17. Dzięki znakomitej pracy trenera Arkadiusza Lewandowskiego i jego zaangażowaniu w pracę Kamil miał sposobność nie tylko poznać gwiazdy polskiego boksu, ale także wyjść z jedną z nich do ringu.


Walka sparingowa trwała trzy rundy po trzy minuty. Wach oczywiście nie walczył w pełnym tempie, gdyż miał on świadomość, że rywal jest jeszcze bardzo młody. – Wiem, że takie walki to spore ryzyko, ale przed tak ważną imprezą jak Mistrzostwa Świata warto ryzykować i postawić wszystko na jedną kartę. Chcąc osiągnąć spory sukces Kamil musi czuć się w ringu pewnie i mieć świadomość, że pomimo jego wzrostu są jeszcze zawodnicy wyżsi i ciężsi niż on. Mam nadzieję, że takie doświadczenie pomoże mu w kolejnych starciach. Cieszy fakt, że Kamil nie wystraszył się w ringu pomimo faktu, że jego rywalem był zawodnik z tak wysokiej półki – podsumował Arkadiusz Lewandowski.


Klub pragnie podziękować Piotrowi Wilczewskiemu oraz Mariuszowi Wachowi za umożliwienie takiego sparingu.

Już 15 kwietnia b.r rozpoczną się Mistrzostwa Świata Juniorów o których przebiegu będziemy informować na łamach portalu.
Komentarze

oby tylko Mroczkowski nie brał przykładu z Wacha i zeby nie bral dopingu przed ważną walka :)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.