Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

„Derby” tym razem w Rokitkach – zapowiedź meczu Czarni Rokitki – KS Chojnowianka

Autor admin
Data utworzenia: 29 marzec 2014, 08:32 Wszystkich komentarzy: 0


„Derby” tym razem w Rokitkach – zapowiedź meczu Czarni Rokitki – KS Chojnowianka

Już w najbliższy weekend kibice piłki nożnej zarówno z miasta jak i gminy będą mieli sposobność obejrzenia prawdopodobnie najciekawszego spotkania w klasie okręgowej. Na murawie pojawią się ekipy Czarnych Rokitki oraz KS Chojnowianka. Pomimo faktu, że biało niebiescy są liderem „okręgówki”, a czarne koszule zajmują przedostatnią pozycję należy oczekiwać tego co jest solą piłki nożnej: goli, zaangażowania oraz składnych i ciekawych akcji.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 30 marca o godzinie 15.00 W Rokitkach. Czarni nie zamierzają oddać Chojnowiance cennych punktów. - Derby są nie do przewidzenia, może być różnie. Skóry jednak łatwo nie sprzedamy i będziemy walczyć o każdą piłkę – powiedział Bogdan Styrkowiec.

Chojnowianka walczyć będzie o utrzymanie pozycji lidera, a co za tym idzie biało niebiescy jadą do Rokitek po 3 punkty. – Trenujemy jak zwykle. Drużyna musi być maksymalnie skoncentrowana i wyjść na boisko z przekonaniem o zwycięstwie – o niedzielnym spotkaniu mówi szkoleniowiec Chojnowianki, Arkadiusz Paluch.

Sami piłkarze podchodzą do spotkania bardzo spokojnie – Będziemy grali z naszymi kolegami nie tylko z boiska, ale także z życia prywatnego. Na murawie damy z siebie wszystko i będziemy dążyć do zwycięstwa – podsumowali zawodnicy z Chojnowa.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform