Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Ciężko i Mocno

Autor Piotr Misikiewicz
Data utworzenia: 01 kwiecień 2014, 13:11 Wszystkich komentarzy: 0


Ciężko i Mocno

Kiedyś to na dyskoteki chodziło się od święta. Obecnie ta przypadłość dopadła koncerty rockowe. Chwała instytucjom, które niezłomnie biorą się za organizację takich imprez. Legnicke Centrum Kultury ma w swoich szeregach Pawła Jurczyka. Ten na przekór wszystkim i wszystkich wciąż stara się promować kulturę niezależną.

W piątek, 29 marca, w klubie Spiżarnia LCK zaproponowało koncert z serii - Strefa de #...Tym razem jednak styl zaproszonych zespołów oscylował wokół dwóch swojskich słów: ciężko i mocno. Zagrały: Wolves at the door [W.A.T.D.] z Wrocławia, Guantanamo Party Program - wrocławsko-lubińska-wołowsko-pruszkowska paka przyjaciół. Na finał prosto ze stolicy - Semantic Punk.

Trzeba przyznać że zespoły zadbały o aranże. Psychodeli smak ze szczyptą punka. Ściana dźwięków podtrzymywana przez duet dwóch gitar przykuwały uwagę. Krótko, zwięźle i na temat - taki zestaw repertuaru sprawiał że o monotonii nie było mowy.

A my zwróciliśmy uwagę na - uwaga - basistkę W.A.T.D. - Ewę Owczarek. Przesympatyczna, miła, uzdolniona oraz atrakcyjna. Dziewczyny pokochajcie gitary basowe!

Na koncert zawitało też kilku chojnowian. To miły fakt dla rzeczywistości.


fot. Bogdan Misikiewicz


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform