Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Będę dążył do osiągnięcia jak największego sukcesu – rozmowa video z Kamilem Mroczkowskim.

Autor Maciek
Data utworzenia: 11 kwiecień 2014, 13:15 Wszystkich komentarzy: 34


Będę dążył do osiągnięcia jak największego sukcesu – rozmowa video z Kamilem Mroczkowskim.


W dniu dzisiejszym juniorzy reprezentujący barwy narodowe w boksie wyruszają na Mistrzostwa Świata do bułgarskiej Sofii. Wśród wyróżnionych i najlepszych z naszego kraju znalazł się Kamil Mroczkowski, który już nie pierwszy raz reprezentuje Polskę. Impreza sportowa rozpoczęła się 10 kwietnia 2014 i potrwa dwa tygodnie. Przypomnijmy, że wcześniej wychowanek klubu bokserskiego Champion Chojnów Powiat Legnicki rywalizował na Mistrzostwach Europy w rosyjskiej Anapie.

Polska reprezentacja w boksie dotrze do Bułgarii jeszcze dziś by mieć trochę czasu na aklimatyzację przed pierwszymi starciami. Już w niedzielę odbędzie się ważenie zawodników, zaś pierwsze walki rozpoczną się w poniedziałek.
Kamil - jak sam mówi - jest lepiej przygotowany i wyeliminował wszystkie błędy, które popełniał wcześniej. Serdecznie zapraszamy do wywiadu video z młodym chojnowianinem, który stoi przed olbrzymią szansą zdobycia medalu Mistrzostw Świata Juniorów w boksie.
Komentarze

Oby udało mu się zdobyć medal Mistrzostw Świata Juniorów w boksie. Powodzenia!
zgłoś komentarz
juz nie piszecie że jedzie po złoty medal ??:P
zgłoś komentarz
Delirium powiedz co ty w zyciu osiagnales ? Bo widzę że chyba masz problem sam ze soba .....
zgłoś komentarz
Dobre pytanie Fiolka.Kamil to młodziutki chłopak i poprzez swoją ciężką pracę odniósł taki sukces.Bo nawet jakby nie było złota to jest sukces w końcu reprezentacja Polski cyt."juniorzy reprezentujący barwy narodowe w boksie wyruszają na Mistrzostwa Świata do bułgarskiej Sofii. Wśród wyróżnionych i najlepszych z naszego kraju znalazł się Kamil Mroczkowski, który już nie pierwszy raz reprezentuje Polskę"-NAJLEPSZYCH,bo na mistrzostwa pojechało 10 zawodników z całej Polski.Jest to wyróżnienie dla Kamila,miasta,klubu.Fajny chłopak.Trzymam kciuki za jak najlepszy wynik na tych zawodach za Kamila jak i całą reprezentacje.
zgłoś komentarz
Własnie o to mi chodzilo zuza07 bo inni nic nie robia tylko krytykuja tak jak to robi Delirium no juz sam nick mowi sam za siebie nie obrazajac nikogo bo nie pisze tego by kogos obrazac .. A za Kamila trzymam kciuki nawet jak nie przywiezie medalu to nic sie nie stanie , on jest jeszce taki młody wszystko przed dnim .
zgłoś komentarz
Z kim walczył Kamil po drodze?Jaka jest konkurencja w tej wadze w Polsce?Może portal napisałby o tym.Moim zdaniem większym osiągnięciem jest zajęcia 10 miejsca w kolarstwie niż pierwszego w boksie.Polski amatorski boks i nie tylko leży.Gdzie jest Oskar Łużny,Dawid Szerszeń ?Który z tych medalistów ma z boksu pieniądze,żyje z tego.Medale w amatorstwie dają satysfakcję,ale tak naprawdę tylko.Częstokroć jest tak ,że zawodnik jadąc na zawody nie ma konkurentów w danej wadze,walka nie odbywa się,albo jest trzech walczących z racji czego trzech jest na podium.To wszystko nie umniejsza zaangażawonia i dobrej -fachowej pracy- dobrego trenera,jakim jest Pan Arkadiusz Lewandowski.Powodzenia,pisać merytorycznie na temat,a nie obrażać trenera.Chwała trenerowi za to,że taki klub jest w Chojnowie.
zgłoś komentarz
Artykuł powinien być przedstawiony rzetelnie.Polski boks w Europie nie liczy się,leży na łopatkach.Porównywanie medali w boksie do medali w innych dyscyplinach jest mocno nie na miejscu.
zgłoś komentarz
Wielkim osiągnięciem trenera i klubu byłoby wychowanie zawodnika,który mógłby żyć z boksu.Potem sprzedanie zawodnika za kasę,która wzbogaciłaby budzet klubu.Znalezć talent i oszlifować talent to byłby sukces.Medale w amatorstwie dają satysfakcję młodym bokserom,ale tylko satysfakcje.Może portal pokaże klub bokserski,który puścił w świat zawodnika.Ktory byłby przykładem dla Chojnowa?Ciekawe,czy jest taki na dolnym śląsku w trudnych czasach polskiego boksu?
zgłoś komentarz
Ważne jest to, że chłopak trenuje i pnie się w górę.. Co widać po jego osiągnięciach.. Sam na wszystko zapracował swoją ciężką pracą i treningami.. Reprezentuje nie tylko i miasto ale również nasz kraj za granicą, więc jednak już jest coś, a od czegoś w końcu trzeba zacząć. Więc moim zdaniem zbędne są dyskusje i ironiczne komentarze co poniektórych osób, wystarczy życzyć powodzenia i trzymać kciuki.
zgłoś komentarz
Dejzi masz racje,nikt nie zaprzecza temu,co piszesz.Tak jak napisałem 10 miejsce w kolarstwie ma wieksza wartość jak pierwsze w boksie.Dlaczego?Bo liczba startujacych w zawodach jest zdecydowanie większa jak w boksie.Polski boks upadł.Kamil powodzenia!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.