Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Wymarzony dom w kilka tygodni.

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 28 kwiecień 2014, 09:53


Wymarzony dom w kilka tygodni.

Marzysz o własnym domu/mieszkaniu na terenie Chojnowa lub okolicy? Masz dosyć mieszkania z rodzicami/teściami? Pragniesz dla siebie azylu? Teraz jest to osiągalne. Możesz w kilka tygodni wybudować wymarzony dom albo „od ręki” kupić upragnione mieszkanie - nowoczesne, energooszczędne, stworzone z myślą o Tobie.
Budynek wielorodzinny przy ul. Kościuszki 7.

Niedawno rozpoczęła się budowa budynku wielorodzinnego przy ul. Kościuszki 7 - energooszczędnego, bez barier architektonicznych. Na bieżąco można obserwować w jak szybkim tempie postępuje. Najpierw był wykop, potem płyta fundamentowa, teraz powstają ściany kolejnych kondygnacji.

Poniżej zdjęcia z budowy.
Szczegóły i aktualizacje postępu budowy na: www.domzkeramzytu.pl
Kamienica przy ul. Kościuszki 7 to już druga w Chojnowie kamienica z keramzytu. Będzie się składać z 5 kondygnacji, w tym 1 podziemnej. W budynku mieścić się będzie 16 komfortowych mieszkań, na każdym piętrze 4 mieszkania typu A, B, C, D o powierzchni od 52 do 75 m2 w cenie od 2550 zł brutto za m2. Układ pomieszczeń parteru i 3 pięter będzie identyczny. Poniżej rzut parteru, I, II i III piętra i wizualizacje 3D typów mieszkalnych.

Klatka schodowa zostanie zaopatrzona w cichobieżną windę z napędem elektrycznym. Zapewni mieszkańcom sprawną komunikację między piętrami. W kondygnacji podziemnej znajdzie się 10 stanowisk parkingowych, wydzielone pomieszczenie na wózki i rowery oraz 10 komórek lokatorskich. Poniżej rzut kondygnacji podziemnej.
Producentem okien i drzwi, które zostaną wstawione w budynku jest chojnowska firma „Domex - Mariusz Cichoński”.

Termin ukończenia inwestycji jest planowany na grudzień 2014 roku.

Choć większość mieszkań została wykupiona, można jeszcze zdecydować się na własne „cztery kąty” przy ul. Kościuszki 7.

*Mieszkania obejmuje program „Mieszkanie dla młodych”.

Szczegóły na: http://domzkeramzytu.pl/oferty-sprzedazy/ i pod numerami telefonów:
Dariusz Sywak 888 651 398
Danuta Marciniszyn 788 318 564


Dni Otwarte od 26 kwietnia br.

Firma „D.S. Dariusz Sywak” w każdą sobotę, począwszy od 26.04.br., zaprasza na „Dni Otwarte” w godzinach 14:00-16:00. Wszyscy, którzy są zainteresowani nowoczesnymi technologiami, chcą zobaczyć postępującą budowę, zadać nurtujące pytania, będą mieli ku temu okazję!

„Dni Otwarte” w każdą sobotę, począwszy od 26.04. br., na terenie budowy przy ul. Kościuszki 7, z zachowaniem wszelkich zasad BHP, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.


Oferta „D.S. Dariusz Sywak” – domy jednorodzinne, wolnostojące, bliźniacze i szeregowe, budynki wielorodzinne i użyteczności publicznej.

Firma „D.S Dariusz Sywak” nie ogranicza się do tworzenia domów wielorodzinnych. Buduje przede wszystkim w technologii keramzytowej, bez jakichkolwiek ograniczeń modułowych, od domków jednorodzinnych, wolnostojących, bliźniaczych i szeregowych, po domy wielorodzinne i użyteczności publicznej. Realizuje również obiekty w technologii tradycyjnej.

Zajmie się swoimi klientami w sposób kompleksowy:

 • Pomaga w uzyskaniu kredytu na budowę domu

 • Informuje o dopłatach do kredytów na budowę domów energooszczędnych z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

 • Pomaga w całym procesie budowy, od wyboru projektu po adaptację

 • Gwarantuje doradztwo techniczne w zakresie optymalnych i energooszczędnych rozwiązań

 • Buduje „dom szyty na miarę” w ciągu kilku tygodni.

Więcej na: http://domzkeramzytu.pl/oferta/


Domy naszych marzeń. Od pomysłu po realizację.

Niemal każdy ma swoją wizję wymarzonego domu, mniej więcej wie jak miałby on wyglądać, ale jak się zabrać za realizację? Jak urzeczywistnić marzenie o własnych „czterech kątach”? Z firmą „D.S. Dariusz Sywak” sprawa okazuje się bardzo prosta.

Jeżeli masz w głowie bardzo ogólną koncepcję swojego wymarzonego domu, odręczne szkice albo przykłady zbliżone do wyśnionego budynku, firmie „D.S. Dariusz Sywak” to wystarczy. Na ich podstawie, we współpracy z Tobą i architektem, będzie mogła stworzyć koncepcję, a następnie kompletną dokumentację indywidualnego projektu domu.


Jak przebiega proces tworzenia projektu?
 • Na etapie tworzenia koncepcji firma „D.S. Dariusz Sywak” przeprowadza rozmowę z klientem i na bieżąco doradza w wyborze poszczególnych rozwiązań architektonicznych i technologicznych dla przyszłego domu

 • Tworzy dla każdego klienta projekt indywidualny, który na kolejnych etapach wspólnie z klientem dopracowuje - ustala szczegóły, nanosi korekty, do momentu kiedy klient powie: „Tak! To jest to! O to właśnie mi chodziło.”

 • Opierając się na swoim doświadczeniu firma „D.S. Dariusz Sywak” wskazuje klientowi najlepsze rozwiązania architektoniczne i funkcjonalne. Należy jednak pamiętać, że pomysły na wymarzony dom muszą być zgodne z obowiązującymi zasadami prawidłowego projektowania, powinny być energooszczędne i optymalne pod względem ekonomicznym. Tworzone koncepcje są poddawane ocenie i weryfikacji architekta.


Efekt? Projekt w pełni odpowiadający potrzebom klienta i spełniający wymagania wynikające z lokalnych warunków zabudowy.

Nie trzeba decydować się na gotowy projekt. Można z pomocą firmy „D.S. Dariusz Sywak” samodzielnie go stworzyć, wg własnych upodobań, oczekiwań i potrzeb.


Rozwiązania energooszczędne. Grzewcze płyty fundamentowe.

W projektowanych i wykonywanych budynkach firma „D.S. Dariusz Sywak” stosuje grzewcze płyty fundamentowe łączące w sobie element konstrukcyjny z podłogowym systemem grzewczym. Technologia ta stosowana jest od kilka lat z powodzeniem w Skandynawii. Wykorzystuje się ją zarówno do ogrzewania domów mieszkalnych jak budynków użyteczności publicznej.


Stąpając po ciepłej podłodze zimą jednocześnie oszczędzasz pieniądze! Czy to możliwe? Jak najbardziej.

 • Wykonanie grzewczej płyty fundamentowej zajmuje od 5 do 7 dni, a w tradycyjnej metodzie ok. 3 tygodni

 • Konstrukcja w postaci płyty fundamentowej przez swoją zwiększoną powierzchnię lepiej przenosi obciążenia z budynku na grunt. Doskonale nadaje się do zastosowania na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych

 • Gotowa płyta fundamentowa jest idealnie równa, nie wymaga dodatkowych izolacji poziomych. Można bezpośrednio na niej położyć posadzkę. Stała, niska temperatura podłogi gwarantuje odpowiednie warunki termiczne i wilgotności nawet dla wymagających materiałów tj. parkiet czy deski podłogowe z pełnego drewna. Na płycie nie wykonuje się żadnej wylewki, po prostu kładzie się terakotę, panele, parkiet lub deski.
Posiadając grzewczą płytę fundamentową nie dość, że obniżasz koszt budowy domu to jeszcze zyskujesz:

 • Doskonały akumulator ciepła – płyta grzewcza po wyłączeniu zasilania długo oddaje zgromadzone ciepło

 • Stała temperaturę w całym domu

 • Brak zajmujących domową przestrzeń grzejników – koszt materiałów użytych do wykonania ogrzewania podłogowego jest porównywalny do ogrzewania grzejnikowego

 • Styl życia higieniczny, zdrowy i energooszczędny - powietrze bez unoszącego się kurzu, dobre samopoczucie i brak przeziębień.


Więcej o nowoczesnej technologii budowlanej, w tym o grzewczych płytach fundamentowych na: http://domzkeramzytu.pl/technologia-keramzytowa/


Przychylność władz samorządowych miasta Chojnów i współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami.

Burmistrz Miasta Chojnowa i Wydział Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego są przychylni działaniom firmy „D.S. Dariusz Sywak”. Dlaczego? Ponieważ bierze ona czynny udział w procesie rewitalizacji tzn. przywracania do życia niewykorzystanych obszarów miejskich, realizuje inwestycje tj.: nowe budynki mieszkalne wielorodzinne, domy jednorodzinne wolnostojące oraz w zabudowie szeregowej.


Cel?

 • Zagospodarowanie niezabudowanych obszarów miejskich

 • Ożywienie, poprawa funkcjonalności, estetyki i jakości życia na rewitalizowanych terenach.


Firma „D.S. Dariusz Sywak” angażuje w swoje projekty lokalne przedsiębiorstwa tj.:

 • „Domex - Mariusz Cichoński”

 • „U Gośki” Małgorzata Kielan

 • Bud-tech. Hurtownia materiałów budowlanych

 • Transport-Roboty Ziemne, Zdzisław Michnej

 • Michał Rybczyński, obsługa reklamowa

 • Jan Kryszczuk, obróbka metali

 • Cemo, Hurtownia elektryczna

 • Betoniarstwo, Roman Mączniewski,

 • Instalacje elektryczne, Dawid Szpanek,

 • Marek Cichoński, biuro projektowe

Tym samym zapewnia ruch w lokalnym sektorze biznesu. Bo liczą się wspólne działania sprzyjające rozwojowi Chojnowa.


Możemy dziś stworzyć swój wymarzony dom na terenie Chojnowa i okolic, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i energooszczędnych rozwiązań. Współpraca z firmą „D.S. Dariusz Sywak” to dbanie o komfort i finanse.

Zapraszamy do korzystania z oferty!


Więcej na: http://domzkeramzytu.pl


D.S Dariusz Sywak
Ul. Lubińska 38/1
59-225 Chojnów
tel. (76) 76 850 79 57


Dariusz Sywak tel. 888 651 398

Danuta Marciniszyn tel. 788 318 564


Fot. Michał RybczyńskiSklep Bigform