Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Oddam za darmo!

Autor admin
Data utworzenia: 06 maj 2014, 10:51 Wszystkich komentarzy: 0


Oddam za darmo!

-ZDZICHU ZROBIŁEŚ JUŻ PORZĄDKI W GARAŻU?

-TAK

-TO ODDAJ ZA DARMO TO CO CI ZALEGA!!!


Niepotrzebne? Oddajemy!


Nadeszła upragniona wiosna. Słońce mocniej grzeje, otoczenie się zieleni, a my mamy więcej siły i energii. Poza wprowadzaniem w życie pozytywnych zmian nabieramy ochoty na porządki. Sprzątamy mieszkanie – myjemy okna, przeglądamy szafy, czyścimy (jak nigdy) strych, komórkę i garaż. Nagle okazuje się, że mamy mnóstwo rozmaitych rzeczy. Ale czy są nam potrzebne? Przeważnie ich nie używamy, ale jakoś szkoda wyrzucić… Może zamiast znowu gdzieś je upychać (bo „może kiedyś się przydadzą”) pora się z nimi pożegnać i komuś oddać?

Po co gromadzić przedmioty, których nie potrzebujemy? Niech ponownie znajdą się w obiegu, niech posłużą komuś innemu - komuś kto ich potrzebuje, komuś kto będzie miał pomysł na ich wykorzystanie!

W miesiącu maju na łamach portalu, można bezpłatnie zamieszczać OGŁOSZENIA w kategorii ODDAM ZA DARMO lub PRZYJMĘ ZA DARMO. Prosimy śmiało pisać na adres portal@chojnow.pl z informacją co Państwu zbywa albo czego Państwo potrzebujecie. W kategorii ODDAM ZA DARMO do krótkich opisów można również zamieszczać zdjęcia przedmiotów do 5 szt. np. mebli, odzieży, sprzętów. Oczywiście do informacji prosimy dołączyć numer kontaktowy.

Zachęcamy do wiosennych porządków oraz oddawania zbędnych rzeczy. Są w dobrym stanie? Nie chcesz wyrzucać? Oddaj! Niech znowu kogoś cieszą, niech znowu będą używane, niech się zniszczą/znoszą zanim je wyrzucisz.

Maj miesiącem obiegu przedmiotów!


Chcesz oddać niepotrzebny przedmiot? Poniżej lista rzeczy do zrobienia:

  1. Posprzątaj mieszkanie, strych, komórkę, garaż

  2. Zgromadź niepotrzebne rzeczy i się z nimi pożegnaj (bez zbędnych sentymentów!)

  3. Prześlij treść ogłoszenia ODDAM ZA DARMO albo PRZYJMĘ ZA DARMO na adres portal@chojnow.pl (można zamieszczać opis i zdjęcia przedmiotu) wraz z numerem kontaktowym

  4. Czekaj na odzew użytkowników chojnow.pl

  5. Ciesz się, że Twoje stare rzeczy znowu komuś posłużą i że zdobyłeś miejsce na nowe!


Wszystkich użytkowników chojnow.pl zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, w porządkowaniu, oddawaniu i zdobywaniu miejsca na nowe!


Oferujemy transport w obrębię miasta 50 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę, poza miastem 50 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę plus 2 zł netto za kilometr.

Ogłoszenia można nadsyłać do końca maja 2014. Emisja pierwszych ogłoszeń pojawi się na portalu 10.05.2014 roku.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform