Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Czarni Rokitki wygrywają w Krzywej

Autor admin
Data utworzenia: 01 maj 2014, 14:12 Wszystkich komentarzy: 0


Czarni Rokitki wygrywają w Krzywej

W środę 30 kwietnia Sokół Krzywa podejmował na swoim boisku Czarnych Rokitki. Był to kolejny ligowy mecz rozegrany w lidze okręgowej juniorów starszych. Drużyna z Rokitek prowadzona przez trenera Janusza Cygana w tych rozgrywkach spisuje się znakomicie zajmując drugą lokatę w tabeli, natomiast Sokół znajduje się w dolnej części tabeli. Jednak odkąd drużynę z Krzywej przejął trener Mariusz Marciniak zawodnicy zrobili duże postępy, o czym świadczy choćby ostatni mecz z Zagłębiem Lubin, który przegrali tylko 1:0 po bardzo wyrównanej grze.

Walczące o mistrzostwo klasy okręgowej Czarni Rokitki podeszli do meczu niezwykle skoncentrowani mając na uwadze ostatni dobry występ piłkarzy z Krzywej. W pierwszej połowie drużyna Sokoła zawiesiła wiceliderowi poprzeczkę bardzo wysoko tocząc wyrównany pojedynek. Gra toczyła się głównie w środku pola. Oba zespoły długo ,dokładnie rozgrywały piłkę, a także uważnie grały w obronie. Zarówno jedni jak i drudzy mieli swoje sytuacje do zdobycia bramek. Jedynego gola w tej odsłonie meczu strzelił Patryk Podziewski po ładnym rajdzie i pięknym dograniu piłki przez Aleksandra Bernata.
W drugiej odsłonie Czarni pokazali, że nieprzypadkowo są wiceliderem rozgrywek, a lubińskiemu Zagłębiu na pewno łatwo nie odpuszczą w walce o mistrzowską koronę. Drużyna z Rokitek przejęła inicjatywę na boisku raz po raz groźnie atakując rywala. Świetne rajdy Michała Pachury, a także najlepszego na boisku w tym dniu Bernata sprawiły, że mecz zakończył się wysokim wynikiem aż 6:0. Bramki zdobywali Aleksander Bernat 1, Michał Pachura 3, Patryk Podziewski 2.
Podsumowując, w przekroju całego meczu Czarni byli zespołem lepszym. W drugiej odsłonie zawodnicy z Krzywej opadli z sił, co miało przełożenie na liczbę zdobytych bramek. Dobra gra całego zespołu z Rokitek i zasłużone zwycięstwo!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform