Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Pawlikowska i Baranowska z sukcesami w Podgórzynie!

Autor admin
Data utworzenia: 02 maj 2014, 12:01 Wszystkich komentarzy: 1


Pawlikowska i Baranowska z sukcesami w Podgórzynie!

W ostatni weekend kwietnia Uczniowski Klub Kolarski „Oriens-MTB” Chojnów wybrał się do Podgórzyna, gdzie odbyły się dwa wyścigi punktowane w Challenge DZKol. Zdradzając szczegóły – był to bardzo udany wyjazd!

Pierwszego dnia na miłośników kolarstwa czekała X Czasówka Sudecka w jeździe indywidualnej na czas Podgórzyn – Pasieka. Na dystansie wynoszącym 7300 m zawodnicy startowali co minutę zmagając się ze sporymi utrudnieniami, nie tylko terenowymi. W momencie gdy nasze zawodniczki stanęły na linii startu nastąpiło „urwanie” chmury. Ulewa nie przeszkodziła jednak wywalczyć dwóch cennych miejsc. Aleksandra Baranowska na linię mety przyjechała jako druga, na krok nie opuszczała ją Nikola Pawlikowska, która tego dnia stanęła na najniższym stopniu podium.
Drugiego dnia zawodów – 27 kwietnia – odbyło się VI Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Wójta Gminy Podgórzyn. Przy całkowicie zamkniętym ruchu na ulicach miejscowości od południa zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych walczyli o jak najlepsze wyniki. Na nasze dziewczyny czekał dystans 21,6 km – 9 okrążeń. Tym razem przy pięknej pogodzie nasze zawodniczki nie dały szans rywalkom. Nikola Pawlikowska zajęła pierwsze miejsce, oczko niżej uplasowała się Aleksandra Baranowska.

Gratulujemy!Komentarze

Również na trzy startujące zawodniczki i to z Chojnowa. Gratulacje i dołączcie komunikat sędziowski.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.