Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

XI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek - wydarzenia w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 07 maj 2014, 10:09 Wszystkich komentarzy: 0


XI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek - wydarzenia w Chojnowie

Już po raz jedenasty w naszym kraju obchodzić będziemy Tydzień Bibliotek. W dniach 8-15 maja Chojnów weźmie udział w programie promocji czytelnictwa i bibliotek. W tym czasie na czytelników z naszego miasta czekać będzie szereg wydarzeń. Zachęcamy do zapoznania się z programem i wzięcia udziału w atrakcjach przygotowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie.

Obchody XI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w Chojnowie rozpoczniemy od wernisażu wystawy fotograficznej Wojciecha Drzewickiego, Anny Jezierskiej i Michała Derenia. „W stronę Syjamu – relacja z podróży do Tajlandii”, jak sam tytuł wskazuje, przeniesie gości do państwa w południowo-wschodniej Azji, Syjamu, gdyż do 11 maja 1949 r. właśnie pod taką nazwą funkcjonowała Tajlandia. Początek wernisażu o godz. 19.00 9 maja 2014 r.

Kolejny punkt na mapie XI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek skierowany będzie do najmłodszych czytelników. 14 maja br. o godz. 11 odbędzie się Biblioteczna Akademia Malucha „Baśnie, bajki, bajeczki”. Tego samego dnia, o godz. 16, już dorosłych, biblioteka zaprasza na Komputerowy Świat dla Każdego: „Biblioteki cyfrowe”.

Ostatnim elementem Tygodnia Bibliotek będzie pokonkursowa wystawa „Baśniowa Europa” przygotowana przez przedszkolaków. Prezentowane prace wykonane został na podstawie wybranych europejskich baśni.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform