Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

PZU z Kulturą

Autor SPW Niedźwiedzice
Data utworzenia: 08 maj 2014, 08:32 Wszystkich komentarzy: 0


PZU z Kulturą

Fundacja PZU po raz kolejny dofinansowała projekty mające na celu ułatwienie dzieciom i młodzieży szkolnej (szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne) z małych miejscowości (do 30 tys. mieszkańców) dostępu do szeroko pojętej kultury, w szczególności kultury tzw. wysokiej. W gronie organizacji, którym przyznano dofinansowanie znalazło się także Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice, działające od 2012 r na terenie gminy Chojnów.

Projekt „Kultura? Kierunek Warszawa” to 3-dniowy pobyt w Warszawie i seria interesujących i rozwijających wizyt w instytucjach kultury. Centrum Nauki Kopernik, Planetarium, Lekcje muzealne w Zamku Królewskim i Muzeum Narodowym to tylko niektóre pozycje wycieczki, z których będzie mogło skorzystać 52 dzieci z miejscowej szkoły. To już druga edycja tego programu realizowana przez SPW Niedźwiedzice. W poprzednim roku Fundacja PZU dofinansowała 2 dniowy wyjazd do Krakowa.


Red. Agnieszka Babula


Projekt ”Kultura? Kierunek Warszawa” dofinansowany w ramach konkursu grantowego "PZU z Kulturą” www.pzu.pl/grupa-pzu/fundacja-pzuKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform