Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

JWP/BC, SWRN i inni czyli Rap Melanż V. Rozdajemy bilety! (KONKURS)

Autor admin
Data utworzenia: 08 maj 2014, 13:27 Wszystkich komentarzy: 1


JWP/BC, SWRN i inni czyli Rap Melanż V. Rozdajemy bilety! (KONKURS)

Rap Melanż, czyli jedyna hip-hopowa impreza w Chojnowie, gromadzi setki miłośników „czarnej” muzyki, nie tylko z naszego miasta i okolic. W tym roku czeka nas piąta edycja i zgodnie z postanowieniami organizatorów – lepsza niż wszystkie poprzednie. Do pierwszych dźwięków wydobywających się z kolumn, które staną w parku przy Niebieskim Parasolu zostały tylko dwa dni. Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze zakupić biletu na to wydarzenie mamy konkurs, a w nim do rozdania 3 wejściówki. Zapraszamy do zabawy!

Line-up tegorocznego Rap Melanżu prezentuje się bardzo okazale. O klasie gwiazdy wieczoru, czyli warszawskiej ekipy JWP żadnego miłośnika rapu nie musimy przekonywać. Ero, Łysol i Kosi dosłownie trzęsą sceną. Zresztą niedowiarki przekonają się o tym w najbliższą sobotę. Jednak Rap Melanż V to nie tylko JWP. Na deskach sceny wystąpi wiele innych artystów, których warto znać.

SWRN, czyli Zdolnyśląsk reprezentant. Ten pochodzący z Przemkowa, a mieszkający w Lubinie raper ma na koncie trzy solowe płyty. Możemy zagwarantować, że jego umiejętności nie pozwolą widzom stać spokojnie pod sceną.

Pozostali artyści, przy których wyrzucimy ręce w górę to: chojnowscy Rymolwerowcy, Bestselerowy Kontrakt/Epinefryna, Midz i Gradek oraz Hary Piotrek. Będzie się działo!

Jednak nie samym rapem karmi się hip-hop. O godzinie 16 w parku przy Niebieskim Parasolu odbędzie się Graffiti Jam. Szykuje się artystyczna bomba!

Jeśli jeszcze nie kupiliście biletów na to wielkie, hip-hopowe wydarzenie radzimy się pośpieszyć. Wejściówki w cenie 25 zł (35 zł w dniu koncertu) dostępne są:

- sklepie Rap Shop Bronx w Lubinie

- Niebieskim Parasolu

- pod adresem rapmelanz@gmail.com


KONKURS!

Również u nas możecie zgarnąć bilety na Rap Melanż V. Do rozdania mamy trzy sztuki. Aby zdobyć jedną z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie – jaki artysta był gwiazdą zeszłorocznego Rap Melanżu? Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem oraz kontaktowym numerem telefonu należy wysyłać na adres konkursy@chojnow.pl do jutra (9 maja br.) do godziny 13.00. Losowanie zwycięzców odbędzie się kilka minut po zakończeniu konkursu. Zapraszamy do zabawy!


Rap Melanż V, godz. 17, park przy Niebieskim ParasoluKomentarze

Znajomy mi mówił co tam pracuje, że tam losowań niema tylko bilety są rozdawane znajomym.Informacja sprawdzona.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform