Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Jedynka pobiła gitarowy rekord!

Autor Gimnazjum nr 1
Data utworzenia: 09 maj 2014, 08:38 Wszystkich komentarzy: 0


Jedynka pobiła gitarowy rekord!

Tradycją Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnowie stał się od lat udział w biciu gitarowego Rekordu Guinnessa 1 maja na Rynku wrocławskim. Podobnie było w tym roku - już po raz szósty uczestnicy szkolnego kółka gitarowego podjęli próbę pobicia rekordu.

Uczniowie już od września ćwiczyli swoje umiejętności na instrumencie pod okiem szkolnego muzyka - Tomasza Susmęda, aby wspólnie z tysiącami innych gitarzystów zagrać rekordowy standard - „Hey Joe” Jimmiego Hendrixa. Z roku na rok nasza grupa powiększa się - do 15 uczniów z tego roku dołączyło się kilkunastu absolwentów i wspólnie stanowiliśmy silną chojnowską reprezentację. Młodzież wysłuchała koncertów wielkich gwiazd gitary polskiej i światowej - zagrali w tym roku m.in. The Animals, Michael Angelo Batio i Steve Vai.
Padający deszcz nie przeszkodził pasjonatom gitary wspólnie pobić rekord - rekordowy utwór zagrało 7344 osób. Liczymy, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej. Aby to się udało, zapraszamy do naszego Gimnazjum kolejnych młodych adeptów gitary!!!

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform