Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Piękna Italia w Galerii Piastów.

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 12 maj 2014, 11:51 Wszystkich komentarzy: 15


Piękna Italia w Galerii Piastów.

Po brytyjskiej niedzieli czas na radosne święto Włoch i włoskiej kuchni! W rodzinnej atmosferze, w towarzystwie Paolo Cozzy, klienci centrum będą mogli przez kilka godzin degustować śródziemnomorskie przysmaki i poznać ciekawostki dotyczące pięknego kraju południa.

Już od godz. 14.00 w niedzielę, 18 maja, Galeria Piastów zmieni się w ambasadę włoskiej kuchni i kultury. Specjalnie na tę okazję centrum zaprosiło Paolo Cozzę - piosenkarza, dziennikarza telewizyjnego i najsłynniejszego Włocha w Polsce. Będzie on przewodnikiem tej niezwykłej, niedzielnej podróży. Wycieczka zaprowadzi nas również do „Benvenuti in Italia” – niedawno otwartej restauracji z oryginalną kuchnią Włoch. Piosenkarz spróbuje dań z menu restauracji i opowie gościom o swoich wrażeniach.

– Jesteśmy bardzo ciekawi jego opinii o naszym jedzeniu, bo gotujemy z najlepszych, tradycyjnych składników i według oryginalnych receptur. Sami wyrabiamy nawet makarony. Opinia rodowitego Włocha będzie dla nas bardzo cenna – mówi Zbigniew Kowalczyk, szef kuchni „Benvenuti in Italia”.

Włoskie dania i przysmaki będą dostępne aż do wieczora na straganach z prawdziwym, śródziemnomorskim jedzeniem.

Ponadto:

- będzie można zdobyć zaproszenia na pyszne lody z Choice'a i zestawy oparte na naturalnych jogurtach z YOGO by Choice

- na dużym patio pojawią się szkoły językowe ze swoimi ofertami, zarówno lektorzy, jak i gość specjalny będą opowiadać o języku włoskim i ciekawostkach z nim związanych

- Paolo Cozza zaprosi na scenę szefa kuchni Zbigniewa Kowalczyka i razem opowiedzą np. o tym, jak rozpoznać oryginalne włoskie produkty oraz gdzie i co warto kupić, by wyczarować na talerzu prawdziwą potrawę rodem z Italii. Celebryta opowie o swoich doświadczeniach z wieloletniego pobytu w Polsce i stereotypach, z jakimi się zetknął. Zaśpiewa też kilka największych hitów z włoskich list przebojów.


Zapraszamy na włoską niedzielę do Galerii Piastów w Legnicy!


Komentarze

Galeria musi nieźle bulić za reklamę, że ciągle jest obecna na miejskiej stronie Chojnowa.
zgłoś komentarz
Z naszych podatkow! Skandal w bialy dzien! Malo tego. Prywatna galeria reklamuje sie na prywatnym portalu. Jak to mozliwe zeby tak bulic!
zgłoś komentarz
No masz w tym interes zostałeś ostatnio "wylosowany" na 60 zł może podasz szczegóły swoje niesamowitego "szczęścia". Czy to jest skandal.
zgłoś komentarz
Jestem prawnukiem naczelnego, wszedzie skandale. Hucpa!
zgłoś komentarz
Robienie czytelnika w bambo o losowaniach nagród taka tajemnica poliszynela na Chojnów.pl TY jesteś jednym z tych "szczęściarzy" bardzo dobrze, że, choć nie wprost, ale jednak, to przyznajesz.
zgłoś komentarz
No, widzę, że nowa gwiazda na portalu rośnie. Z pewnością jesteś Pan, Panie Kowalik, człowiekiem niezwykle lubianym w towarzystwie.
zgłoś komentarz
Mam nadzieję, że ciebie nie przyćmię.Tak w jestem dość lubiany i to szczerze bez kupowania sobie sympatii "losowanymi nagrodami" jak to robią co poniektórzy.
zgłoś komentarz
Panie Kowalik, dusza towarzystwa z Pana! No, ale dość tych uprzejmości. Zafiksowałeś się Pan na jednym temacie i rzucasz ogólnikami na ślepo, bo przecież 'wszyscy wiedzą'. Kto nie z Panem -- ten Żyd i mason! A ja o konkrety proszę. Póki co -- dyskusja z Pana strony przypomina zabawę dzieci w sypanie piaskiem po oczach z jednoczesnym stwierdzeniem 'gupi jesteś' do wszystkich, którzy nie przyklaskują na hasło 'losowań nie ma!'. Ja nie przyklaskuję. Sypniesz Pan?
zgłoś komentarz
He he, ale cię to boli widać samą prawdę piszę, skoro tak reagujesz.Nie, nie sypnę wystarczy, że ty to robisz dla odwrócenia uwagi a efekt jest odwrotny.Każdy wie, że tu nagrody są rozdawane znajomym i ludziom współpracującym z big form.Informacja od pracownik.
zgłoś komentarz
Rozumiem, Panie Kowalik i przyjmuję do wiadomości brak jakichkolwiek rzeczowych argumentów z Pana strony. Zamiast tego stosuje Pan retorykę, o której wspomniałem wcześniej -- 'wszyscy wiedzą'. Ja nie wiem, więc nie wszyscy. A nawiasem mówiąc: czy coś mnie boli? Nie, Panie Kowalik, nie boli, bo niby dlaczego by miało? Liczyłem na rzeczową dyskusję i chętnie wsłuchałbym się w Pana argumentację. I dałbym się Panu przekonać nawet (nie tylko ja zapewne)! Grzecznie przeprosiłbym i przyznał rację, bo nieuczciwości nie lubię w każdym wydaniu. Ale nie dał mi Pan szansy. Cóż, prezentujemy inny poziom. Ja z piaskownicy dawno wyszedłem i nie dam się wciągnąć w rozmowę, która opiera się na stwierdzeniu 'mam rację, bo tak i już!'. To akurat do niczego nie prowadzi.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform