Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Kamil Mroczkowski nokautuje rywala w pierwszym starciu Mistrzostw Polski Juniorów

Autor Maciek
Data utworzenia: 15 maj 2014, 09:15 Wszystkich komentarzy: 0


Kamil Mroczkowski nokautuje rywala w pierwszym starciu Mistrzostw Polski Juniorów

W chwili obecnej chojnowski pięściarz, wychowanek klubu bokserskiego Champion Chojnów Powiat Legnicki, Kamil Mroczkowski przebywa w miejscowości Nowa Dęba, gdzie odbywają się Mistrzostwa Polski Juniorów.

Podopieczny Arkadiusza Lewandowskiego z wielkimi nadziejami wyjechał na tą imprezę sportową.Wczoraj, w pierwszej walce Kamil zmierzył się z Grzegorzem Orzechowskim z BKS`u Olimp Szczecin. Walka nie mogła zakończyć się inaczej niż victoria chojnowianina. Młody Mroczkowski w trzeciej rundzie znokautował swojego przeciwnika i tym samym awansował do dalszej fazy eliminacyjnej.

Wczoraj odbyło się 32 walki w pięciu kategoriach wagowych: 56kg, 91kg, 91+kg, 64kg oraz 75kg. Kamil zaprezentował się z bardzo dobrej strony pokazując w ringu to co jest najważniejsze w boksie czyli szybkość, celność i skuteczność.

Początek XXI Mistrzostw Polski Juniorów można więc uznać za bardzo udany. Pierwsza walka i zwycięstwo z ogromnym impetem tak w kilku słowach można podsumować początek tej imprezy sportowej w wykonaniu Champion Chojnów Powiat Legnicki. Na tegorocznych Mistrzostwach Polski przebywa trener Kadry Polski, który bacznie przygląda się poczynaniom młodych adeptów boksu. Jest to dodatkowa motywacja dla wszystkich zawodników, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy mogą otrzymać szansę reprezentowania naszego kraju.

Kamilowi życzymy powodzenia i zdobycia tytułu Mistrza Polski.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.