Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

"Trójka" rozpoczęła sezon festynów szkolnych (foto + video)

Autor admin
Data utworzenia: 23 maj 2014, 14:43 Wszystkich komentarzy: 0


"Trójka" rozpoczęła sezon festynów szkolnych (foto + video)

Nie jak początkowo planowano w sobotę, lecz w czwartek, 22 maja 2014 r. odbył się Majowy Festyn „Trójki”. Przy domowych wypiekach, dźwiękach znanych przebojów, w przyjacielskiej atmosferze wszyscy, którzy zdecydowali się spędził czwartkowe popołudnie na boisku szkoły imienia Mari Konopnickiej bawili się korzystając z przygotowanych na tę okoliczność atrakcji. A tych nie brakowało.

Zgodnie z planem na boisku tuż przy chojnowskiej „Trójce” wystąpiły szkolne zespoły: Synkopa, Trójeczka, Piramida. Usłyszeliśmy również solistów, których publiczność nagrodziła gromkimi brawami. Swój popis dał również zespół taneczny i akrobatyczny. Słowem – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie pokazali się z jak najlepszej strony.

Sporą popularnością cieszyły się stoiska gastronomiczne. Domowe ciasta momentalnie znikały ze stołów. Można było również spróbować gofrów, waty cukrowej, zjeść pajdę chleba ze smalcem czy kiełbaskę z grilla. Niestety, w związku z obsunięciem daty festynu nie mogliśmy skosztować pysznej, harcerskiej grochówki, która jeszcze w sobotę – w pierwotnym dniu imprezy – zniknęła z wielkiego gara.

Czwartkowy festyn „Trójki” był również doskonałą okazją do zakupu wielu ciekawych fantów. Na licytację wystawiono prace plastyczne chojnowskich artystów, piłki z autografami graczy Zagłębia Lubin czy zestaw gadżetów ManU. Cały dochód uzyskany podczas imprezy zasili konto placówki.

Na koniec, co według wielu było największą atrakcją dnia, odbył się koncert młodego, lecz gromadzącego pod sceną coraz większe grono fanów, zespołu Rok Starsi. Piątka chojnowian pozwoliła gościom zapomnieć, że do weekendu pozostało jeszcze kilkadziesiąt godzin serwując autorskie kawałki jak i covery znanych przebojów.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform