Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

McDonald`s w Rokitkach. Festyn i turniej piłki nożnej w niesamowitej oprawie.

Autor Maciek
Data utworzenia: 26 maj 2014, 12:18 Wszystkich komentarzy: 0


McDonald`s w Rokitkach. Festyn i turniej piłki nożnej w niesamowitej oprawie.

Tegoroczny festyn rodzinny w Rokitkach odbył się w nietypowej oprawie. Wszystko to za sprawą Piotra Borowego – właściciela sieci McDonald`s na Dolnym Śląsku, który przyłączył się do organizacji tego przedsięwzięcia. Impreza składała się z dwóch członów, pierwszym był festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Matki, drugim natomiast Turniej o Puchar Wójta Gminy Chojnów.

Szkoła Podstawowa w Rokitkach była głównym organizatorem wszystkich zabaw, które miały miejsce w sobotę. Nie zabrakło niczego, dzieci miały zapewnione wiele atrakcji m.in. dmuchane zamki, loterie fantowe, liczne konkursy i zabawy. Ponad to przygotowano sporo wypieków i innych słodkości, które znikały w mgnieniu oka.


Najmłodsi uczestnicy festynu mogli liczyć na zabawy w sztucznym dymie, bańkach mydlanych, a największa atrakcją była Myszka Mickey oraz Tygrysek, którzy przeprowadzili liczne konkurencje. Pomimo, że aura początkowo nie rozpieszczała uczestników zabaw, uśmiech nie znikał z ich twarzy nawet na moment. Spory w tym udział Piotra Borowego, który w znacznym stopniu przyczynił się do zwiększenia atrakcyjności tegorocznej imprezy. Właściciel sieci McDonald`s przeznaczył sporo ciekawych fantów na loterię, z której dochód przeznaczono na cele szkolne.

Szczęśliwi wygrani otrzymywali firmowe koszulki, gadżety klubu piłkarskiego Borussia Dortmund w postaci: plecaków, koszulek, szalików czy też czapek. Sporą atrakcją był dmuchany zamek, który zgromadził rzeszę fanów. Dzieci niemalże bez przerwy przesiadywały w „gumowej” budowli.


Drugim elementem tegorocznej imprezy był Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Chojnów. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie szkoły z naszej gminy. Jest to cykliczna impreza, której rangę w tym roku podniosła firma McDonald`s. Piotr Borowy jest animatorem takich zabaw sportowych dlatego też z miłą chęcią przyłączył się do jej organizacji. Na stołach pojawiło się wiele atrakcyjnych nagród. Olbrzymie puchary, liczne medale oraz nagrody rzeczowe dla wszystkich piłkarzy to tylko początek tego co działo się na orliku w Rokitkach.

Właściciel sieci McDonald`s zadbał także o wszystkie drobne szczegóły jak banery czy też plansze informacyjne. Dzieci przystąpiły do rywalizacji z wielkim animuszem. Każdy chciał pokazać swoje umiejętności. W turnieju wzięło udział sześć szkół podstawowych. Każda drużyna przyjęła nazwę reprezentacji narodowej wybranego przez siebie kraju. Po ostatnim gwizdu arbitra głównego zawodów poznaliśmy klasyfikację, która przedstawiała się następująco:

1. Sp. Niedźwiedzice,

2. Sp. Budziwojów,

3. Sp. Rokitki,

4. Sp. Krzywa,

5. Sp. Okmiany,

6. Sp. Stary Łom.


Nie tylko najlepsze drużyny zostały nagrodzone. Piotr Borowy zadbał o wszystkich uczestników turnieju. Każdy z uczestników otrzymał piłkę do gry oraz darmowe zaproszenie do sieci McDonald`s w Okmianach.

Oficjalnego wręczenia pucharów, dyplomów oraz medali dokonał Wójt Gminy Chojnów – Mieczysław Kasprzak oraz Piotr Borowy wraz z małżonką.

Cała impreza była niezwykle udana, a jej główny sponsor już w tym roku zapowiedział, że z miłą chęcią przyłączy się do niej podczas kolejnej edycji.



Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform