Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Pogoda ponownie krzyżuje plany organizatorom festynu szkolnego. Będzie powtórka!

Autor Karolina Ziomek
Data utworzenia: 29 maj 2014, 08:14 Wszystkich komentarzy: 0


Pogoda ponownie krzyżuje plany organizatorom festynu szkolnego. Będzie powtórka!

W minioną sobotę odbył się festyn rodzinny w Gimnazjum nr 2 imienia Mikołaja Kopernika w Chojnowie. W związku z niekorzystnymi warunkami pogodowymi niemożliwa była realizacja zaplanowanych na ten dzień punktów programu. Dodatkowo problem sprawiła powódź w piwnicy szkoły, która uniemożliwiła poruszanie się po najniższym piętrze budynku. Andrzej Urban, dyrektor gimnazjum zadecydował by festyn odbył się na sali gimnastycznej.

Impreza rozpoczęła się „Biegiem Malucha”. Był to konkurs, w którym dzieci mogły sprawdzić swoją szybkość oraz zasmakować rywalizacji.

Na festynie nie mogło również zabraknąć szkolnego zespołu tanecznego Brooklyn, odnoszącego wiele sukcesów na arenie krajowej. Na dziewczyny czekało ciężkie zadanie, ponieważ ich układy odbywały się co 3 minuty. Jak się okazało bez problemu podołały temu wyzwaniu. Brooklyn zaprezentował między innymi układ, którym sięgnął po tytuł Mistrza Dolnego Śląska.

Na szkolnej uroczystości pojawił się również zespół Cubana. Jest to grupa gimnazjalistów, która zaprezentowała nam tańce towarzyskie. Cubana zatańczyła cha-che , belgijkę oraz scenę ze słynnego oraz wszystkim znanego filmu „Dirty Dancing ‘’.

Przybyła na festyn publiczność mogła też podziwiać utalentowanych wokalnie uczniów jak i absolwentów szkoły.

W związku z „siłą wyższą”, która nie pozwoliła na realizację planów dyrekcja gimnazjum zadecydowała, że festyn odbędzie się ponownie . W piątek 30 maja, uczniowie po skróconych lekcjach wyjdą na podwórko szkoły by spędzić miło czas w gronie znajomych, zjeść grillowaną kiełbaskę oraz spróbować domowych wypieków rodziców . Wszystkie prezentacje, które ukazały się w sobotę będzie można zobaczyć raz jeszcze na piątkowej powtórce. Życzymy by tym razem pogoda dopisała organizatorom!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.