Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Dzień Dziecka w Galerii Piastów

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 27 maj 2014, 08:22 Wszystkich komentarzy: 0


Dzień Dziecka w Galerii Piastów

Składanie wielkich, kartonowych modeli oraz konstrukcji z klocków Lego to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na dzieci w niedzielę 1 czerwca w legnickiej Galerii Piastów. Zapraszamy do wspólnej zabawy!


Tego dnia, już od godz.13.00 w galerii rządzić będą dzieci. Specjalnie dla nich na terenie centrum handlowego powstanie magiczna Fabryka Zabawek. Cała galeria zapełni się wielkoformatowymi, tekturowymi modelami imponujących zamków, rakiet i lokomotyw. Będą też kartonowe domki dla lalek i pociąg. Animatorzy będą je najpierw składać wraz z dziećmi, a później pomogą w malowaniu, wyklejaniu i rysowaniu. Do wyboru będą różne techniki np. malowanie farbami plakatowymi, rysowanie kredkami, wyklejanie kolaży z kolorowych papierów i resztek gazet.

Przed rozpoczęciem twórczej pracy dzieciaki będą mogły poddać się charakteryzacji czyli malowaniu twarzy. Każdy z małych artystów dostanie też małą zabawkę, którą będzie mógł udekorować na miejscu lub w domu.

Dla troszkę starszych dzieci frajdą będzie budowanie z klocków Lego. Do zbudowania będzie m.in. „Wyprawa piratów na wyspę Wielkanocną” i „Zamek Królowej Śniegu”. Do pomocy przy budowaniu oddelegowany zostanie specjalny LEGO instruktor.

Ciekawym przeżyciem (zwłaszcza dla chłopców) może być również spotkanie ze znanym strongmanem, Tyberiuszem Kowalczykiem. Sportowiec wystąpi ze specjalnym pokazem i opowie, jak ważna jest zdrowa rywalizacja w sporcie.


Zapraszamy wszystkie dzieci do Galerii Piastów!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform