Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena Cuprum Arena

Baranowska zakwalifkowała się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w MTB

Autor admin
Data utworzenia: 29 maj 2014, 12:16 Wszystkich komentarzy: 0


Baranowska zakwalifkowała się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w MTB

W ostatnią sobotę w Ostrzyce odbył się XII Puchar Stolema II Memoriał Witosława Labudy będący jednocześnie eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w MTB. Położona w województwie pomorskim miejscowość gościła również młode zawodniczki z Chojnowa.

Nasze Juniorki Młodsze – Nikola Pawlikowska i Aleksandra Baranowska rozpoczęły start o godzinie 11.15. Czekał na nie niesamowity gorąc, skwar, który wraz z bardzo trudną trasą pełną stromych podjazdów i zjazdów był sporym wyzwaniem dla młodych kolarek. Ostatecznie, Aleksandra Baranowska dzięki uzyskaniu 11 wyniku zakwalifikowała się do finału Olimpiady, która odbędzie się w Głogowie. Nikola Pawlikowska była 14.
O 13.40 na mecie stawili się Żacy, wśród których startowała Anita Małek. W tym momencie pogoda zmieniła się diametralnie – zaczął padać rzęsisty deszcz. Nie przeszkodziło to jednak naszej zawodniczce być pierwszą na mecie. Gratulujemy!
Już w sobotę, ostatniego dnia maja, kolejne zawody. Tym razem młodzi kolarze z UKK „Oriens MTB” Chojnów pojadą do Jaworzyny.


Uczniowski Klub Kolarski „Oriens MTB” Chojnów składa serdeczne podziękowania firmie Polers za pomoc w przygotowaniach do zawodów.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.