Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Dzień Matki w Chojnowie. Dzieci i dorośli wystąpili dla swoich mam.

Autor admin
Data utworzenia: 28 maj 2014, 12:40 Wszystkich komentarzy: 2


Dzień Matki w Chojnowie. Dzieci i dorośli wystąpili dla swoich mam.

Najpierw koncertem chóru Skoranta i Juranda Kowalskiego, następnie prezentacjami tanecznymi i teatralnymi dzieci, młodzież i dorośli podziękowali swoim mamon za miłość, trud włożony w wychowanie oraz to, że zawsze mogą na nie liczyć.

Dzień Matki w Chojnowie został podzielony na dwa dni. 26 maja, w kalendarzowe święto mam, w Domu Schrama wystąpił chór Skoranta oraz Jurand Kowalski. Podobnie jak w poprzednim roku chojnowski chór zaśpiewał utwory dedykowane mamon, lecz nie tylko. Usłyszeliśmy również piosenki tylko częściowo zahaczające o ten wyjątkowy dzień. Nie zabrakło jednak wzruszeń. Niejednej obecnej wśród publiczności mamie zakręciła się łza w oku. Dużo radości swoim muzycznym występem zapewnił również Jurand Kowalski. Niejednokrotnie dzięki jego prezentacji mogliśmy obserwować uśmiechy na twarzach pań goszczących w Domu Schrama.

Kolejnego dnia, również w popularnym „Chemiku”, dla swoich mam wystąpili młodzi artyści z naszego miasta. Postanowili oni podziękować swoim rodzicielkom w przeróżny sposób. Pchełki, Małe Pchełki i Antrakt prezentując krótkie formy teatralne, Mały Karambol oraz Mały Karambol II tańcząc. W międzyczasie publiczność wysłuchała wierszyków recytowanych przez młodych mieszkańców naszego miasta tematycznie powiązanych z Dniem Matki.


Komentarze

A na Chojnowskich podwórkach matka Mariola Wolna pije ze swoim 7 letnim synem. I jak to rozumieć kobiety i co robi MOPS?
zgłoś komentarz
Mariola Wolna, dnia 13.09.2015r. na podwórku przy ul. Lubińskiej 2 spożywała alkohol wraz ze swoim 7 letnim synem,dwoma konkubentami i Jolantą Błaszczyk między godzinami 16 a 19. Wezwany patrol Policji nie zjawił się.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform