Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Bezpieczna droga do przedszkola - konkurs plastyczny + sonda

Autor admin
Data utworzenia: 28 maj 2014, 12:59 Wszystkich komentarzy: 1


Bezpieczna droga do przedszkola - konkurs plastyczny + sonda

Policjanci z chojnowskiej komendy kontynuują działania edukacyjne na temat bezpieczeństwa najmłodszych. Tym razem udali się do pobliskiego Goliszowa, gdzie w punkcie przedszkolnym przeprowadzili lekcję na temat bezpiecznej drogi do przedszkola oraz bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym.

Podobnie jak w trakcie poprzednich spotkań, również w tym udział wzięła – poza chojnowskimi dzielnicowymi – Elżbieta Kiełbasa, przedstawicielka legnickiego KRUS-u. Zaprezentowane przez nią przykłady wypadków w gospodarstwie rolnym mogły zobrazować stopień zagrożenia jakie niesie za sobą nieprawidłowe korzystanie z maszyn czy narzędzi.

Zadaniem chojnowskich policjantów było zapoznanie dzieci z numerami alarmowymi, z których mogą skorzystać w razie niebezpieczeństwa. 112, 997, 998 czy 999 – te liczby po spotkaniu na pewno nie „wylecą” dzieciom z głowy.
Spotkanie z policjantami było również okazją do organizacji konkursu plastycznego „Bezpieczna droga”. Zadaniem jakie czekało na przedszkolaków było wykonanie pracy plastycznej obrazującej poruszany temat. Poniżej prezentujemy Państwu prace oraz zachęcamy do skorzystania z sondy i wybrania – Państwa zdaniem – najatrakcyjniejszej.
Konkurs trwa do 22 czerwca br., zaś oficjalne wręczenie nagród nastąpi 4 dni później.


1)


2)


3)


4)


5)


6)


7)


8)


9)


10)


11)


12)


13)


14)


15)


16)


17)


18)


19)


20)


21)


22)


23)


24)25)


26)


27)

Komentarze

Czekam na wyniki !!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform