Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Głogów bez szans z biało-niebieskimi

Autor artykuł nadesłany
Data utworzenia: 29 maj 2014, 10:25 Wszystkich komentarzy: 0


Głogów bez szans z biało-niebieskimi

W 19 kolejce trampkarze KS Chojnowianka wygrali 2:1 z Chrobrym II Głogów. Warto dodać, iż zespół ten zajmuje dobrą lokatę w tabeli. Na „papierze” zdecydowanym faworytem był zespół rywali, lecz jak się okazało w ciągu całego meczu Chojnowianka udowodniła swoją przewagę.

Po spokojnym początku spotkania zawodnicy z Chojnowa zaczęli nabierać coraz większego rozpędu, co udowodnili już około 15 minuty zdobywając pierwszą bramkę. Autorem trafienia był Jakub Wołoszyn, który po rzucie wolnym wrzucił bramkarzowi piłkę "za kołnierz".

Chojnowianka nie zamierzała zwalniać tempa i niedługo po pierwszym trafieniu, kolejnego gola dla Chojnowa dorzucił Łukasz Faluta, który po otrzymaniu pięknego podania od Jakuba Plizgi, wykończył akcję sam na sam, mijając bramkarza i strzelając na pustą bramkę. Nasz zespół nadal atakował bramkę rywali, co musiało przynieść prędzej czy później bramkę, niestety sędzia się pomylił i bramki nie uznał. Gdy podanie dotarło do Plizgi, arbiter nie dopatrzył się gdzie stoi obrońca przeciwników i odgwizdał spalonego.

Zawodnikiem spotkania był Jakub Plizga, który popisał się umiejętnościami, ogrywając nawet 4 piłkarzy naraz i dając dobre asysty, które powinny być wykorzystywane.


Skład Chojnowianki: Dąbrowa - Wieleżew, Sobczak, Rybczyński, Rudnicki - Wołoszyn - Borkowski, Mietelski, Jagielski, Karbowniczek - Plizga.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform