Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Czarni Rokitki nie do zatrzymania. Chrobry Głogów na kolanach

Autor Maciek
Data utworzenia: 08 czerwiec 2014, 21:44 Wszystkich komentarzy: 4


Czarni Rokitki nie do zatrzymania. Chrobry Głogów na kolanach

Czarni Rokitki pokonali dziś w meczu o "być albo nie być" Chrobrego Głogów 4:0. Jest to 6 zwycięstwo z rzędu i 4 bramka najmłodszego, ale jakże utalentowanego Aleksandra Bernata. Trener Dragan desygnował dziś od początku meczu do gry 17 latka poniekąd z konieczności, gdyż Szymon Gut najlepszy strzelec Czarnych (23 bramki) zgłosił swoją niedyspozycję tuż przed zawodami.

Jak się później okazało, wprowadzenie młodziutkiego Bernata, było strzałem w dziesiątkę, ponieważ strzelił on dwie pierwsze bramki.

Ponadto m.in dzięki Bernatowi Chrobry stracił jednego z piłkarzy. W 15 minucie zawodnik gości otrzymał czerwoną kartkę za faul na 17-latku, który wychodził jeden na jeden z bramkarzem.

Spotkanie w pierwszej odsłonie miało wyrównany przebieg. Gra toczyła się głównie w środku pola, ale więcej sytuacji do zdobycia goli mieli piłkarze z Rokitek. Trzeba przyznać, że w bardzo dobrej dyspozycji był goalkeeper gości Rzepecki, który świetnie bronił strzały Gołębiewskiego.

W 40 minucie meczu padła pierwsza bramka dla gospodarzy. Na listę strzelców wpisał się Bernat, który znakomicie wykończył wypracowaną przez Czarnych akcje. Dokładnym dośrodkowaniem z bocznej strefy boiska popisał się Gołębiewski, który dorzucił futbolówkę na tzw."nosa" do młodego 17-latka, a ten głową umieścił futbolówkę w siatce. Do przerwy było 1:0.


Pierwsze 15 minut drugiej odsłony należało do gości, którzy mimo, że grali w 10 starali się atakować. Jednak ich akcje nie miały przełożenia na bramki i bardzo często kończyły się na 16 metrze. W 60 minucie po zamieszaniu podbramkowym gola na 2:0 strzelił ponownie Bernat.

Na 3:0 w 70 minucie podwyższył Sierpina, a końcowy wynik ustalił zawodnik Chrobrego, który po dośrodkowaniu Gołębiewskiego strzelił swojaka. Piłkarze Chrobrego grając przez 75 minut jednego gracza mniej przy tak wysokiej termperaturze powietrza wyraźnie opadli z sił, dlatego przegrali tak wysoko.


W przekroju całego spotkania drużyna z naszej gminy prezentowała się znacznie lepiej na murawie. Znakomicie graliśmy skrzydłami, brakowało jednakże wykończenia po dośrodkowaniu. Na całe szczęście Czarnym nie brakuje już skuteczności jak w poprzedniej części sezonu.

Ekipa z Rokitek na finiszu rozgrywek jest w bardzo dobrej dyspozycji i być może uda się zapewnić utrzymanie w klasie okręgowej. Za tydzień grają oni mecz z Odrą Ścinawa na wyjeździe, na który zapraszamy o godzinie 17.

Skład: Marciszewski, Pater, Płachta, Pachura D., Białek, Szydełko, Grudziński, Gołębiewski, Sierpina, Bernat, Gromala.Komentarze

Dla takich meczy warto oglądać klasę "O", wchodzi młodziutki chłopak, 17latek, bez kompleksów jeździ z zawodnikami którzy mają występy w drugoligowym chrobrym, kręci jakimś bługarem w środku pola, robi czerwoną kartkę na obrońcy, po czym ładuje dwie bramki, w tym pierwszej by się Lewandowski nie powstydził, bo z Litwą uderzył z głowy prosto w bramkarza.. a ten zasadził Rzepeckiemu kontrującą piłkę po rogu i po temacie...
Apel do Działaczy Czarnych Rokitek: Dajcie jeszcze 3 takich młodych chłopców jak bracia Pachura, oraz ten Bernat i 4 liga za rok...
zgłoś komentarz
aa.. i jeszcze jedno Sebo nie kończ grania!
zgłoś komentarz
aa.. i jeszcze jedno przestańcie zrzynać debilne tytuły relacji meczów od sprzedajnego portalu na rzecz Chojnowskiego urzędu, bo to wstyd.
zgłoś komentarz
Albin;nie wiem skąd masz takie informacje na temat Seba,że nie kończy grania.Uwierz mi,że się mylisz :)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform