Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Podsumowanie I Olimpiady Lekkoatletycznej w Chojnowie (video chojnow.pl i PZS)

Autor Maciek
Data utworzenia: 11 czerwiec 2014, 08:57 Wszystkich komentarzy: 0


Podsumowanie I Olimpiady Lekkoatletycznej w Chojnowie (video chojnow.pl i PZS)

Zacięta rywalizacja, biegi, skoki w dal, rzut piłką lekarską czy też rzut kulą tak w skrócie można podsumować I Olimpiadę Lekkoatletyczną zorganizowaną przez Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie. Pierwszego dnia podstawówki, drugiego gimnazja, a na deser zacięte współzawodnictwo szkół ponadgimnazjalnych. Na całej imprezie sportowej nie zabrakło także konkursów dla najmłodszych przedszkolaków, którzy tuż zza płotu obserwowali zmagania młodych lekkoatletów. Podczas tegorocznej olimpiady odbywały się również zawody klasy strażackiej, która rywalizowała na torze przeszkód. Ponadto przy obiekcie szkolnym trwały mistrzostwa w grillowaniu, które miały wyłonić najlepszą potrawę.

Całą imprezę należy zaliczyć do tych najbardziej udanych. Dopisała frekwencja, a sami uczestnicy byli niezmiernie zadowoleni. Nikt chyba nie spodziewał się tak sporego współzawodnictwa i walki o najwyższe trofea. – Gdybym wcześniej wiedział, że będzie to tak fajna zabawa na pewno lepiej bym się przygotował. Już dziś wiem, że za rok zjawię się na bieżni i będę uczestniczył w II Olimpiadzie – powiedział Kuba, który musiał pogodzić się z tegoroczną porażką.

Dzięki uprzejmości Powiatowego Zespołu Szkół uzyskaliśmy również video przygotowane przez samych organizatorów.


Czytelnicy portalu mieli do tej pory możliwość obejrzenia zmagań lekkoatletów na przygotowanych przez nas fotografiach. Dziś zapraszamy do obejrzenia video i zapraszamy za rok na kolejną edycję Olimpiady Lekkoatletycznej.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform