Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Pasowanie na czytelnika chojnowskich przedszkolaków

Autor Maciek
Data utworzenia: 11 czerwiec 2014, 13:45 Wszystkich komentarzy: 0


Pasowanie na czytelnika chojnowskich przedszkolaków
W dniu dzisiejszym, w nieco innej oprawie niż dotychczas miało miejsce wielkie święto przedszkolaków. Najmłodsi chojnowianie odbyli pasowanie na czytelnika. Nie w MOKSiRze, a w Domu Schrama przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę.

Tuż przed częścią oficjalną nieco starsze dzieci z grupy świetlicowej działającej przy SP 4, pod opieką Bożeny Szarek, pokazały najmłodszym jak należy segregować śmieci. Chwilę później najmłodsi zaprezentowali swoje umiejętności podczas występów muzyczno tanecznych. Każda chojnowska grupa przedszkolna miała możliwość pokazania się z jak najlepszej strony. Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami zebranej publiczności.

Po części artystycznej nastąpił punkt kulminacyjny, czyli pasowanie na czytelnika. Dzieci kolejno pojawiały się na podeście Domu Schrama, gdzie każde z nich zostało czytelnikiem biblioteki oraz otrzymało podarunek w postaci książki i słodkości.

Dzisiejsze pasowanie zostało podzielone na dwie tury. Pierwsze przedszkolaki pojawiły się w popularnym "Chemiku" już o godzinie 9:00, druga grupa zjawiła się o godzinie 11:00. Wszystkie dzieci zostały dziś czytelnikami, którzy wiedzą w jaki sposób należy obchodzić się z książkami.

Całość została przygotowana jak zwykle przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowe. Pracownicy naszej wypożyczali zadbali o piękną oprawę całego wydarzenia oraz zapewnili uśmiech na twarzach najmłodszych.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform