Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Ogromny nakład pracy wykonany przez zawodników i trenerów LMKS "SFORA"

Autor LMKS "SFORA" Chojnów
Data utworzenia: 30 czerwiec 2014, 11:31 Wszystkich komentarzy: 0


Ogromny nakład pracy wykonany przez zawodników i trenerów LMKS "SFORA"

Koniec czerwca to nie tylko rozpoczęcie wakacji i zbliżający się obóz letni, to ogromny nakład pracy wykonany przez zawodników i trenerów LMKS "SFORA" Chojnów.

W kolejności chronologicznej, wynik XX Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich Dolny Śląsk 2014, który odbywał się w dniach 20-22.06.2014 na Sali Sztuk Walki AZS AWF Wrocław, to start dwójki naszych zawodników Sary Gmerek i Dawida Laskowskiego. Dawid wywalczył 5 miejsce w konkurencji walk, natomiast Sara zdobyła brązowy medal w dwuboju technicznym.Blisko 180 juniorek ijuniorów młodszych, którzy zakwalifikowali się do finałów weliminacjach strefowych, rywalizowało ze sobą wdwuboju technicznym, układach formalnych oraz walkach.To pierwszy medal rangi mistrzostw Polski zdobyty przez Sarę (finały OOM są jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych).Sara Gmerek brązowa medalistka OOM 2014


Reprezentacja Dolnego Śląska

Tydzień później 28.06.2014 r. na matach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Bornem Sulinowie jednosobowa reprezentacja Chojnowa w osobie Kamili Urszulak wywalczyła 5 miejsce w konkurencji walk.


Ogromne gratulacje dla zawodników i rodziców oraz wielkie podziękowania dla trenerów zaprzyjaźnionych klubów za sprawowanie pieczy nad nimi podczas startów.

W czasie rozgrywania wyżej wspomnianych imprez sportowych w czasie 22-28.06.2014 instruktor LMKS "SFORA" Chojnów wziął udział w legendarnej grze terenowej SELEKCJA kierowanej przej mjr rez. Arkadiusza Kupsa. Z ponad 200 osób, które zgłosiły się do udziału w preSelekcji udało mu się dostać wraz z 86 innymi uczestnikami do kolejnego etapu gry. Ostatecznie po 6 dniach morderczego wysiłku, ograniczonego snu i racji żywnościowych, sprawdzianach fizycznych, psychologicznych i bardzo zmiennej pogody, XVII edycję SELEKCJI ukończyło 14 osób, w tym instruktor LMKS "SFORA" Chojnów.


Finaliści SELEKCJI 2014 wraz z mjr rez. Arkadiuszem Kupsem

Teraz nastał czas wakacji, odpoczynku, regeneracji, ale już wkrótce czas ciężkiej pracy na obozie i przygotowań do nowego sezonu i kolejnych zmagań na zawodach, pierwsze starty już we wrześniu.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.